چگونه می توانید سرمایه جمع آوری شده از ICO خود را برداشت کنید؟

0 22

حال شرایطی را در نظر میگیریم که ارائه اولیه سکه پروژه شما (ICO) موفقیت آمیز بود. کیف پول های رمزنگاری شما مملو از بیتکوین ، اتر ، لایتکوین و هر نوع رمز ارز دیگری است که می پذیرید. اکنون زمان برداشت سرمایه ICO جشن و شروع به استفاده از وجوه جمع آوری شده است.

با این وجود ، صرف نظر از اینکه چقدر موفق به افزایش ارزهای رمزپایه ای شدید ، هنوز هم نیاز دارید تسویه حساب های زیادی را در ارزهای فیات مانند دلار آمریکا یا یورو انجام دهید. اینکه این خدمات را برای موارد حقوقی ، تبلیغات انتخاباتی ، اجاره ، قبض ، تحویل غذا در اواخر شب و هر چیز دیگری پرداخت می کنید به خودتان مربوط است اما اول باید درآمد خود را برداشت کنید.

البته ، در حالی که برخی آژانس های تبلیغاتی و بنگاه های حقوقی وجود دارند که ممکن است پرداخت های رمزپرداخت را بپذیرند ، بیشتر اشخاص ثالث و همچنین کارمندان خود شما خواهان پرداخت ارزهای محلی خود هستند. تبدیل ارزهای رمزپایه به فیات ، به ویژه هنگامی که به مقدار زیادی برسد ، فرایندی دشوار است. اما اگر به درستی برای فعالیت ICO خود آماده شده اید ، شما و تیم حقوقی خود باید قبلاً برای این کار راه حلی داشته باشید.

چرا برداشت سرمایه ICO بسیار پیچیده است؟

ICO

این روزها ، بسیاری از بانک ها در سراسر جهان در حال کاوش و استفاده از فناوری بلاکچین هستند. با این حال ، اکثریت مطلق بانک ها هنوز با وجود اتخاذ بلاکچین ، به هیچ وجه دوست ندارند کاری با ارزهای رمزنگاری داشته باشند. تعداد فزاینده ای از بانک ها در سرتاسر جهان از ارائه خدمات به مشاغل مرتبط با ارزهای رمزنگاری خودداری می کنند.

بعضی روسای بزرگترین بانک های جهان برچسب ارزهای رمزپایه را تقلب محسوب کرده اند. و حتی اگر موفق به یافتن بانکی شوید که از همکاری با مشاغل خود امتناع نورزد ، باید برای ماهها جلسات قانونی و تشکیل پرونده ها آماده شوید.بنابراین ، انتظار داشته باشید که نمایندگان بانک با شما ارتباط برقرار کنند و دقیقاً چگونگی ‘تمیز کردن’ وجوه شما را بررسی کنند ، سؤالاتی درباره منبع صندوق ها (SOF) و منبع ثروت (SOW) از شما بپرسند.

حتی بعد از انجام همه کارها و ایجاد حساب کاربری ، همیشه تهدیدی برای بلوکه شدن حساب وجود دارد. برخی از کلمات کلیدی مانند Bitcoin ، ICO ، اتر ، TGE و غیره ممکن است باعث شود که حساب شما بسته شود و معاملات شما به صورت مشکوک و بالقوه کلاهبرداری گزارش شود. وام از طریق صرافی یک داستان متفاوت است ، اما به همان اندازه پیچیده است.

برای شروع ، معمولاً برای اینکه بتوانید وجوه را از صرافی خارج کنید ، باید یک حساب بانکی با مشخصات خود داشته باشید. سرانجام پس از یک دوره تأیید طولانی ، شما باید با زمان انتظار طولانی و هزینه های بالای تراکنش صلح برقرار کنید. سپس ، البته ، مانع پیدا کردن یک صرافی مناسب و قابل اعتماد است که رمز ارزها را به ارز محلی فیات شما  تبدیل می کند و از نظر شما قانونی است.

چگونه می توانید سرمایه های کوچک جمع آوری شده از ICO خود را برداشت کنید؟

تلاش برای برداشتن کل 15 میلیون دلاری که اخیراً بدست اوردید کابوسی لجستیکی خواهد بود که به ناچار سوء ظن زیادی ایجاد می کند.بهترین استراتژی در اینجا می تواند خروج مبلغ کمی باشد که پروژه در واقع در هر ماه به ان نیاز دارد.

چند روش برای پیشبرد آن وجود دارد

  • مقدار کریپتو مورد نیاز را در صرافی مناسب بفروشید و فیات معادل حساب بانکی را بگیرید.
  • از مبادلات همتا به همتا مانند LocalBitcoins و LocalEthereum یا یکی از گزینه های بیشمار مشابه موجود به صورت آنلاین استفاده کنید.
  • از پردازنده های پرداخت استفاده کنید که رمز ارزها را قادر به پرداخت حساب های بانکی ، هزینه های قانونی و درآمد می کند و در کل حساب شخصی باز نکنید. به عنوان مثال: CoinPayments ، SpectroCoin ، SpicePay و بسیاری دیگر.
  • برای خود یا کارمندان خود ویزا یا MasterCard مدل پیش پرداخت دریافت کنید که بتوانید آن را با رمز ارز شارژ کنید و از آن برای پرداخت آنلاین و آفلاین در فروشگاه از هر نقطه فروش (POS) استفاده کنید. می توانید از طریق موناکو ، TenX ، Bitwala و دیگران این خدمات را دریافت کنید.
  • از طرف دیگر ، می توانید به کارمندان و ارائه دهندگان خدمات خود به صورت رمزنگاری پرداخت کنید و دستورالعمل نحوه برداشت وجوه به فیات را در اختیار آنها قرار دهید. البته این باید از قبل توافق شود.

چگونه می توانید سرمایه های عظیم جمع آوری شده از ICO خود را برداشت کنید؟

چگونه می توانید سرمایه های عظیم جمع آوری شده از ICO خود را برداشت کنید؟

تا بحال ، هیچ راه حل یک مرحله ای برای واریز مبلغ زیادی از بودجه جمع آوری شده از طریق ICO وجود ندارد. با این حال ، Bitwala در حال حاضر مشغول ساختن بسترهایی است که قرار است یک تجربه بانکی در دنیای رمزنگاری و فیات را با هم ادغام کند.

از طرف دیگر ، در اینجا لیستی (نسبتاً کوچک) از کشورها با نگرش کلی نسبت به ICO وجود دارد که آماده افتتاح حساب بانکی برای نیازهای پروژه شما هستند:

  • جزایر کیمن
  • سوئیس
  • سنگاپور

منبع: کوین تلگراف

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.