آکون دومین شهر رمزنگاری آفریقا در اوگاندا را میسازد

0 47

گزارش شده است که دولت اوگاندا زمینی را برای پروژه توسعه شهر رمزگزاران آکون در این کشور اختصاص داده است.

آکون ، خواننده رپ و بازرگان سنگالی آمریکایی ، قصد دارد یک شهر رمزنگاری دیگر این بار در کشور اوگاندا در آفریقای شرقی آغاز کند.

طبق گزارشی از شبکه تلویزیونی شاخص NBS اوگاندا ، دولت این کشور از تخصیص زمین برای این پروژه خبر داده است.

گزارش شده است که Akon City در اوگاندا یک مایل مربع به اندازه نصف شهر لندن را اشغال خواهد کرد (با لندن بزرگ که پایتخت انگلستان اشتباه گرفته نشود).

آکوت همچنین در حال ساخت یک شهر رمزنگاری شده بسیار بزرگتر در سنگال به ارزش ۶ میلیارد دلار است که پروژه ۲،۰۰۰ هکتار یا مساحت ۳.۱۲ مایل مربع را شامل می شود. هر دو شهر آینده از رمزنگاری Akon’s Stellar مبتنی بر بلاکچین Akoin (AKN) استفاده خواهند کرد.

در پاسخ به سوالات در مورد اینکه آیا اوگاندا قادر به تأمین بودجه پروژه توسعه شهر رمزنگاری است ، آکون پاسخ داد:

“من می دانم اگر آن را بگذارم ، آنها [اوگاندا] قصد دارند راهی برای تهیه آن پیدا کنند زیرا این انگیزه برای آنها بوجود می آید , در نهایت وقتی فرصتی ایجاد می کنید ، مردم با این فرصت می آموزند و انگیزه می گیرند با این فرصت

نه آکون و نه دولت اوگاندا هنگام کنفرانس مطبوعاتی پروژه هیچ اطلاعاتی در مورد هزینه برآورد شده این شهر ارائه ندادند.

با این حال ، آکون اظهار داشت که شهر رمزنگاری شده ضمن ایجاد فرصت های شغلی برای اوگاندا ، به جذب سرمایه گذاری بیشتر به کشور کمک خواهد کرد. پیش بینی می شود شهر آکون در اوگاندا تا سال ۲۰۳۶ تکمیل شود.

پروژه آکوین به غیر از شهرهای رمزنگاری شده در دو کشور آفریقایی ، با کلانشهر پزشکی ۲ میلیارد دلاری Mwale در کنیا نیز همکاری می کند. همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph گزارش شده بود ، AKN برای استقرار کامل در شهر پزشکی و فناوری تنظیم شده است و برای حقوق کارمندان و همچنین معاملات پرداخت روزانه استفاده خواهد شد.

به عنوان بخشی از عرضه ، تیم Akoin همچنین کارت بدهی AKN را ارائه داد که به دارندگان آن امکان می دهد Akoin را در ۴۰ میلیون صرافی آنلاین در سراسر جهان خرج کنند.

منبع : cointelegraph

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.