تقریباً ۷۲٪ از کل رمزارز ADA غیر متمرکز ترین پروژه بازار رمزنگاری اکنون در طرح کاردانو قرار گرفته است

0

کاردانو با ۷۱.۹ درصد از کل عرضه ADA که در گردش است ، هنوز هم غیر متمرکز ترین شبکه بلاکچین در بازار است. افزایش قابل توجه مقدار ارز رمزنگاری شده آن با افزایش به همان اندازه قابل توجهی در تعداد کاربران جدیدی که به اکوسیستم کاردانو وارد می شوند، افزایش می یابد و قیمت ADA  را نزدیک به ۱ دلار میکند.این یعنی افزایش شدید نسبت به چهار سال گذشته.

best assets for 2022

کاردانو همچنان غیر متمرکزترین شبکه بلاکچین در جهان است

در حالی که پیشی گرفتن از Polkadot در اوایل سال جاری از نظر ارزش انباشته خبر مهمی برای کاردانو بوده است ، اما توجه به سلطنت این بلاکچین به عنوان غیر متمرکزترین شبکه در جهان به همان اندازه مهم است. Cardano  با کمی کمتر از ۷۲ درصد از کل عرضه ADA در گردش ، با ۶۰.۶۱ درصد از توکن های DOT موجود در شبکه هنوز از Polkadot جلوتر است.

Screengrab  که مقدار کل سهام برای Cardano و Polkadot را در 16 فوریه نشان می دهد
(منبع : Staking Rewards)
Screengrab که مقدار کل سهام برای Cardano و Polkadot را در ۱۶ فوریه نشان می دهد
(منبع : Staking Rewards)

آخرین داده های کاردانو از AdaPools نشان داده است که بیش از ۵۴ درصد از کل کیف پول های ADA بودجه خود را به یک بخش سهام اختصاص داده اند. این بدان معنی است که در حال حاضر ۲۱۴،۶۱۰ کیف پول ADA وجود دارد که تصمیم گرفته اند بودجه خود را برای تأمین امنیت شبکه کاردانو اختصاص دهند.

نمودار نشان دادن تعداد کیف پول های تفویض شده در شبکه کاردانو (منبع: Pieter Nierop )
نمودار نشان دادن تعداد کیف پول های تفویض شده در شبکه کاردانو (منبع: Pieter Nierop )

تقریباً هر معیار ADA به یک شبکه غیرمتمرکز و پرسرعت اشاره دارد افزایش تعداد کیف پول های تفویض شده با افزایش تعداد کل کیف پول های ADA در شبکه همراه بود. طبق داده های AdaPools و AdaStat ، در حال حاضر ۳۹۲،۸۸۷ کیف پول ADA در بازار وجود دارد این یعنی ۶۰ درصد افزایش از ۲۴۴،۹۳۲ کیف پول ثبت شده در ۱۴ ژانویه.

منبع : cryptoslate

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.