بی بی سی با ” دکتر هو” وارد بلاکچین می شود

0

بازار کالاهای دیجیتال از یک بازیگر جدید استقبال می کند ، همانطور که گروه بازی های بی بی سی و Reality مجموعه ای از کارت های تجاری “Doctor Who”  را راه اندازی می کنند، بی بی سی با ” دکتر هو” وارد بلاکچین می شود. اما هنگامی که یک سازمان مشهور جهانی مانند شرکت پخش کننده انگلیس شروع به ورود به بازار NFT می کند ، درک می شود که این فناوری در نهایت چقدر می تواند انقلابی باشد.

اولین تلاش بی بی سی در زمینه NFT ها مجموعه ای از کارت های تجاری قابل جمع آوری دیجیتال است که هیچ کس به جز دکتر هو، یکی از محبوب ترین شخصیت های تلویزیونی محبوب و شناخته شده در جهان نمیتوانست ان را انجام دهد.

البته ، همانطور که شریک توسعه Reality Gaming Group فهمیده است، بی بی سی کارها را به راحتی انجام نمی دهد و کیفیت برای محافظت از چنین مالکیت ارزشمندی از اهمیت بالایی برخوردار است.
قبل از نهایی شدن ۲۰۰ اثر هنری دستی که شامل شخصیت ها ، اشیا و صحنه هایی از کل تاریخ ۵۷ ساله نمایش بودند ، مجبور بودند از منابع زیادی تأیید بگیرند.

best assets for 2022

بی بی سی با ” دکتر هو” وارد بلاکچین می شود
وبسایتی که از طریق آن می توان بسته های کارت را خریداری کرد ، از امروز تحت آزمایش بتا توسعه خصوصی قرار گرفت.
پس از ثبت نام در سایت ، کاربران می توانند اطلاعات بیشتری در مورد این بازی کسب کنند ، کل کارت ها را مرتب کنند (بر اساس تعدادی از ویژگی های اصلی قابل مرتب سازی هستند) ، یا مستقیماً به سراغ خرید برخی بسته های کارت بروند.

چهار نوع بسته موجود است که هر کدام بین ۵ تا ۱۰ کارت دارند.
اینها شخصیت های بیگانه این مجموعه را نشان می دهند; از جمله Daleks ، Cyber ​​Warriors ، Weeping Angels و Tardis.  همه شخصیت ها سه بعدی هستند و می توان کارت ها را چرخاند تا نه تنها آثار هنری بلکه قابی نیز به نمایش بگذارد.

منبع : cointelegraph

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.