افزایش درآمد استخراج بیتکوین به بالاترین میزان در سال جاری

0 31

افزایش درآمد استخراج بیتکوین به بالاترین میزان در سال جاری. درآمد استخراج بیتکوین از ۲۰ میلیون دلار در روز گذشته است ،که بالاترین میزان در سال جاری است.براساس تحقیقات اخیر ، معیارهای کلیدی زنجیره ای مانند درآمد استخراج بیتکوین به سطح قبل از هاوینگ بازگشت.
داده هایی که توسط تجزیه و تحلیل کنندگان ارائه شده ، نشان می دهد که درآمد حاصل از استخراج بیتکوین به زمانی بازگشته است که پاداش بلوک دو برابر آن چیزی  بود،که در حال حاضر است.

هنگامی که هاوینگ در اواسط ماه مه رخ داد ، قیمت بیتکوین حدود ۹۰۰۰ دلار بود. در ۱۸ نوامبر قیمت دو برابر شد و به ۱۸۰۰۰ دلار رسید كه نشان دهنده همبستگی است این دو بود، زیرا كارگران معدن (استخراج کنندگان) نیاز به فروش این دارایی دارند تا بتوانند همزمان هزینه های خود را پوشش داده و در عین حال سود خود را حفظ كنند. قیمت بالاتر به معنای سود بیشتر است. Blockchain.com  که ارزش کل پاداش بلوک کوین بیس و کارمزد معاملات پرداخت شده به ماینرها را ردیابی می کند ، این یافته ها را تأیید می کند.

رقم درآمد روزانه ، که شامل جوایز بلوکی و کارمزد معاملات است ، در ۱۸ نوامبر ۲۱.۲ میلیون دلار بود که بالاترین رقم برای یک سال است. اوج قبلی در ۶ مه بود که به ۲۰.۶ میلیون دلار رسید. پس از هاوینگ ، که جوایز بلوکی را از ۱۲.۵ بیتکوین به ۶.۲۵ بیتکوین کاهش داد ، درآمد به چیزی حدود ۷ میلیون دلار در روز سقوط کرد. افزایش درآمد استخراج بیتکوین به بالاترین میزان در سال جاری.

درآمد ماینینگ در ۱۸ مارس سال جاری میلادی و به دنبال  سقوط بازار رمزنگاری ، که باعث کاهش ۴۵ درصدی قیمت بیتکوین در کمتر از یک هفته شد  ، با افت شدید مواجه شد. وقتی درآمد استخراج به شدت کاهش می یابد ، معدن کارانی که بیش از حد بهره می بردند به دلیل شرایط نامساعد بازار دست به تسلیم شدن و خاموش کردن دستگاهها میزنند. به نظر می رسد که در حال حاضر با نزدیک شدن قیمت به بالاترین حد خود، عکس این اتفاق رخ می دهد. عامل دیگری که نشان می دهد شبکه سالم است و ماینرها خوشحال هستند میزان هش است که اکنون تنها ۱۰٪ از بالاترین سطح خود فاصله دارد.

پس از پایان فصل بارندگی در چین ، جایی که بیشتر استخراج بیتکوین در آن انجام می شود ، با تمام شدن نیروی برق آبی ارزان ، ماینرها برای آماده سازی و جابجایی مجدداً خاموش می شوند. این منجر به افت نرخ هش فصلی ۳۷٪ ، به زیر ۹۸ اگزاهش در ثانیه می شود.
از آن زمان ، نرخ هش – که به عقیده بسیاری با قیمت ارتباط دارد – به ۱۴۳.۴  اگزاهش رسیده است که طبق اطلاعات بدست آمده از Bitinfocharts.com  در اواسط اکتبر ۱۵۷.۶ اگزاهش بوده است.
ارقام فعلی درآمد استخراج و بازیابی نرخ هش ، نویدبخش خوبی برای ادامه بازار صعودی است که ممکن است  قیمت بیتکوین را به بالاترین قیمت قبل از پایان سال برساند.

منبع : cointelegraph

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.