انقلاب بیتکوین با ۱۰ هزار نود فعال لایتنینگ نتورک ادامه پیدا میکند

0 1,059

یک نقطه عطف مهم که تنها آغاز کار برای لایتنینگ نتورک است.

مخالفان بیتکوین در رفتار خود کاملاً قابل پیش بینی هستند. وقتی قیمت بیتکوین به شدت کاهش می یابد ، آنها مرگ قریب الوقوع آن را اعلام می کنند و می گویند که این فقط یک کلاهبرداری است. وقتی قیمت بیتکوین در یک افزایش صعودی قرار دارد ، همانطور که از اکتبر ۲۰۲۰ ادامه دارد ، آنها با کلیشه های منسوخ به آن حمله می کنند.

سیاستمداران ، بانکداران مرکزی و اقتصاددانان پس از آنکه سرمایه بازار بیتکوین در فوریه ۲۰۲۱ از مرز ۱ تریلیون دلار عبور کرد ، ترسیده اند و دوباره گفته اند که بیتکوین پولشویی را ترویج می دهد.

آنها می گویند بیتکوین یک فاجعه زیست محیطی است که به دلیل قیمت بیش از حد ناپایدار و عدم مقیاس پذیری بلاکچین آن ، هرگز به تصویب گسترده مردم نمی رسد.

تمام آنچه این مخالفان بیتکوین تکرار می کنند سر و صدای محیط است که به راحتی می تواند شما را از سیگنال واقعی منحرف کند: انقلاب بیتکوین. اگر بخواهید روی سیگنال واقعی تمرکز کنید ، خواهید دید که اصول Bitcoin بلاک به بلوک قویتر می شود.

لایتنینگ نتورک به یک مرحله مهم رسیده است

تعداد گره های فعال در لایتنینگ نتورک برای اولین بار در اوایل آوریل ۲۰۲۱ به ۱۰K رسیده است.

برای یادآوری ، شبکه Lightning یک راه حل ۲ لایه است که در بالای بلاکچین بیتکوین ساخته شده است و مقیاس پذیری تقریباً بی نهایت را به کاربران بیتکوین ارائه می دهد.

همانطور که می توانید تصور کنید ، مخالفان بیتکوین علاقه ای به گفتن شما درباره لایتنینگ نتورک ندارند ، زیرا این راه حل مشکلی را که آنها از بیتکوین به شکایت خود ادامه می دهند حل می کند: عدم مقیاس پذیری بلاکچین آن. با لایتنینگ نتورک ، این مشکل دیگر وجود نخواهد داشت.

همچنین باید درک کنید که شبکه بیتکوین مانند یک بانک مرکزی خواهد بود ، در حالی که لایتنینگ نتورک شعب بانک هایی را نشان می دهد که معاملات روزمره با آنها انجام می شود. بنابراین ، مقیاس پذیری مورد نظر برای جایگزینی سیستم های متمرکز مانند Visa یا Mastercard در این سطح یافت می شود.

منبع : inbitcoinwetrust

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.