تحلیلگران میگویند با وجود افت کوتاه مدت قیمت، بیت کوین به زودی به ۶۰-۶۴ هزار دلار خواهد رسید

0 1,389

یک تحلیلگر مستقل اظهار داشت: سیر صعودی در حال اجرا در بازار بیتکوین ممکن است تا زمانی که بیت کوین به ۶۰ تا ۶۴ هزار دلار برسد ادامه یابد.

یک ناشناس روز چهارشنبه در توییت خود نوشت که BTC / USD برای تأیید تنظیم صعودی طولانی مدت خود نیاز به حمایت بیش از ۴۲،۰۰۰ دلار دارد. از طرف دیگر، پایین آمدن به زیر کف قیمت مذکور نشان دهنده انحراف نزولی است.

ارز رمزنگاری شده بیتکوین بیش از ۱.۵ درصد افت کرد و روند نزولی خود را نسبت به بالاترین سطح دفعه قبلی یعنی ۴۸۲۰۰ دلار افزایش داد. در کمترین میزان خود در روز چهارشنبه ، بیتکوین با قیمت ۴۴،۶۰۰ دلار معامله شد.

همانطور که در نمودار به اشتراک گذاشته شده توسط پنتوشی میبینید ، بیت کوین در روز چهارشنبه در میان سودآوری بیش از 1.5 درصد کاهش یافته است. منبع: BTCUSD در TradingView.com
همانطور که در نمودار به اشتراک گذاشته شده توسط پنتوشی میبینید ، بیت کوین در روز چهارشنبه در میان سودآوری بیش از ۱.۵ درصد کاهش یافته است. منبع: BTCUSD در TradingView.com

نظرات مخالف

به نظر می رسد این اصلاح نزولی در بازارهای خرده فروشی به دلیل احساس سود جویی ایجاد شده است. پس از آنکه تسلا گزارش تشکیل اوراق بهادار خود مبنی بر خرید ۱.۵ میلیارد دلار ارز رمزنگاری شده در ژانویه را منتشر کرد ، بیتکوین در روز دوشنبه تا ۲۰ درصد صعود کرد.

در حالیکه بسیاری از تحلیلگران توافق داشتند که پیشنهاد تسلا برای بیتکوین بر شرکتهای وال استریت در ایجاد سرمایه گذاری تأثیر می گذارد، برخی از استراتژیست های اصلی جریان دیگری را تصور می کردند. به گفته تحلیلگران JPMorgan Chase و Treasury Partners ، بیتکوین حتی برای بازارهای خرسی دلار آمریکا نیز بسیار ناپایدار است تا حداقل سود شرکت ها را در ارز رمزنگاری شده حفظ کند.

منبع : newsbtc

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.