کیف پول بیتکوین کش

0

قبل از شروع تجارت یا استخراج بیتکوین کش ، به محلی برای ذخیره آن نیاز دارید ، یعنی کیف پول. کیف پول از دو مجموعه بسیار طولانی از اعداد و حروف تصادفی تشکیل شده است. یکی از آنها آدرس عمومی کیف پول شماست که سایر کاربران برای ارسال بیتکوین کش برای شما استفاده می کنند. مورد دیگر کلید خصوصی شماست که به شما کمک می کند تا به بودجه خود دسترسی پیدا کنید و برای خارج کردن از ان استفاده می شود.

best assets for 2022

همیشه مطمئن شوید که کلید خصوصی خود را ایمن نگه میدارید ، زیرا اگر دسترسی به آن را از دست دهید، نمی توانید به یافته های خود دسترسی پیدا کنید. به همین ترتیب ، اگر کسی کلید خصوصی شما را بدست آورد ، تمام وجوه موجود در کیف پول شما به سرقت می برد.

کیف پول کاغذی

بیتکوین کش

در اصل ، یک کیف پول کاغذی فقط یک کلید عمومی و یک کلید خصوصی است که معمولاً به سهولت در دسترس است و به شکل QR چاپ می شود. کیف پول کاغذی نوعی ‘سردخانه’ است ، که امن ترین راه برای ذخیره بودجه های رمزنگاری است ، زیرا به معنای واقعی کلمه تماسی با اینترنت وجود ندارد.

این باعث می شود کیف پول های کاغذی کاملاً غیرقابل سرقت باشند. پس از چاپ می توانید هر کاری را که می خواهید با آن انجام دهید: آن را در صندوق امانات قرار دهید ، آن را زیر بالش خود نگه دارید یا حتی آن را در حیاط خلوت خود دفن کنید. به این ترتیب. آسانترین راه برای ایجاد کیف پول کاغذی استفاده از خدمات کیف پول پرونده ای wallet.dat است که کلیدهای خصوصی شما را روی رایانه خود نگه می دارد.

کیف پول های نرم افزاری بیتکوین کش

بیتکوین کش

کیف پول های نرم افزاری بر روی رایانه یا دستگاه تلفن همراه شما نصب میشود و برخلاف کیف پول هایی که از طریق صرافی ها ارائه می شود ، بیشتر آنها کلیدهای خصوصی شما را بصورت آفلاین در دستگاهی که روی ان نصب می شوند ذخیره می کنند. تمام کاری که شما باید برای ایجاد ان برای خودتان انجام دهید این است که یک نمونه از ان را دانلود کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید.

بسیاری از ارایه دهندگان کیف پول نرم افزاری از چندین رمزپایه پشتیبانی می کنند و به شما امکان می دهند چندین کیف پول را ایجاد کنید. علاوه بر این ، نمونه هایی مانند Exodus و Jaxx دارای صرافی یکپارچه ShapeShift هستند ، که امکان تبادل فوری بین ارزهای رمزنگاری مهم و عمده را برای کل مشتریان فراهم می کند.

کیف پول های سخت افزاری بیتکوین کش

آنها بسیار شبیه به هارد دیسک های قابل حمل معمولی هستند اما به طور خاص طراحی شده اند که برای ذخیره ارزهای رمزپایه استفاده می شوند. آنها معاملات را بصورت آفلاین و در حال حرکت انجام میدهند ، به این معنی که می توانید برای انجام معامله ، آنها را به هر رایانه ای وصل کنید.

دقیقاً مانند کیف پولهای کاغذی ، کیف پولهای سخت افزاری نیز در برابر حملات سایبری و هک شدن ، مصون هستند ، زیرا به اینترنت متصل نیستند. کیف پول های سخت افزاری مدرن به گزینه های پشتیبان مجهز شده اند و با یک تأیید اعتبار دو مرحله ای یا رمز عبور PIN می توان آنها را حتی بیشتر امن کرد.

این روزها اکثر کیف پولهای مهم سخت افزاریبه صفحه نمایش مجهز شده اند ، بنابراین می توانید برای انجام معاملات از روی خود دستگاه اقدام کنید. آنها تنها کیف پول هایی هستند که باید برایشان هزینه کنید. اما ارزشش را دارند ، به خصوص اگر شما مقدار قابل توجهی بیتکوین کش را ذخیره می کنید.

انواع کیف پول سخت افزاری بیتکوین کش

منبع : کوین تلگراف

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.