بیترکس گلوبال اولین ارز دیجیتال تطبیقی جهان NDAU را لیست کرد

0 1,178

یکی از برترین صرافی های رمزنگاری Bittrex Global لیست خود را با نام NDAU اعلام کرده است که اولین ارز دیجیتال سازگار در جهان است. این شرکت در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد: NDAU “دسته جدیدی از دارایی های دیجیتالی است که برای ذخیره ارزش طولانی مدت بهینه شده و درآمد بالایی را فراهم می کند”

۵.۸ میلیون توکن NDAU در گردش به ارزش ترکیبی حدود ۱۳۹ میلیون دلار در CoinMarketCap رسیده است. تیم NDAU اظهار داشت: بخشی از دلیل اجرای صعودی ان دائو این است که بازیگران نهادی به فضای بلاکچین و ارز رمزپایه می پیوندند و به دنبال ذخیره گزینه های ارزشمند طولانی مدت هستند. Investview با معاملات عمومی تصمیم گرفته است ۱ میلیون دلار NDAU به سبد سهام خود اضافه کند.

“این یک فصل عالی برای NDAU بوده است و ما خوشحالیم که می توانیم آن را با لیست در Bittrex اضافه کنیم. ما مطمئن هستیم که معامله گران در بورس آنچه را که ما نه تنها به عنوان یک فروشگاه جایگزین ارزش ایجاد کرده ایم ، بلکه فرصتی عالی برای کسب پاداش می بینند. “

وب سایت بورس می گوید Bittrex Global حدود ۶۰۰ میلیون دلار حجم تجارت روزانه دارد و “دارای معاملات سریع ، کیف پول های دیجیتال قابل اعتماد و امنیت پیشرو در صنعت است.”

ان دائو، که خود را به عنوان دارایی دیجیتالی دارندگان بلند مدت معرفی می کند ، یک برنامه انباشت داخل کیف پول با انگیزه تراز اقتصادی (EAI) را ارائه می دهد. کاربران می توانند ان دائو را قفل کنند و حداکثر ۱۵ درصد پاداش سالانه دریافت کنند. NDAU بر اساس پروتکل Tendermint ساخته شده است و یک راه حل DeFi در شبکه Cosmos است.

منبع : bitcoinist

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.