سیستم عامل Glitch بستر جدیدی را برای برنامه های DeFi به ارمغان می آورد

0 1,138

استفاده از بلاکچین به عنوان یک پلت فرم توسعه ، در سال های اخیر بسیار محبوب شده است. از زمانی که سیستم Ethereum ظهور کرد و به استفاده های جایگزین برای فناوری اساسی ارزهای دیجیتال اشاره کرد ، حتی مشاهده بلاکچین به این ترتیب برای مدت طولانی ۵ تا ۶ سال وجود نداشته است.

با این حال ، در طی این چند سال پیشرفت های زیادی حاصل شده است و امروز ، سیستم بلاکچین محصولات زیادی برای ارائه دارد. از قراردادهای هوشمند گرفته تا برنامه های غیرمتمرکز ، کل بخش مالی غیرمتمرکز که در سال ۲۰۲۰ منفجر شد و بخش توکن غیرقابل تبدیل که هم اکنون در حال انفجار است و این تنها بزرگترین و پیشگامانه ترین اختراعات است.

همچنین مدل های متفاوت توکن برای ایجاد سکه ها و پروژه های جدید ، پول های ثابت وجود دارد که به عنوان یک پناهگاه امن در دوره های نزولی و یک راه آسان برای دسترسی به سیستم عامل هایی که اجازه خرید فیات را ندارند ، و بسیاری دیگر از اینها که در بازار موجود است.

اما ، با وجود تمام مزایای استفاده از بلاکچین به این ترتیب ، نیز دارای چند نقص است ، عدم مقیاس پذیری ، دوره های طولانی پردازش معاملات و هزینه های بالای معامله تنها چند مورد ، بلکه بزرگترین مسائل است. خوشبختانه پروژه هایی وجود دارد که هدف آنها حل این مشکلات نیز است و به فناوری بلاکچین اجازه می دهد تا به پتانسیل کامل خود برسد.

یک مثال Glitch است که یک سیستم عامل مبتنی بر بلاکچین است که برای منطقه خاصی از بخش dApp طراحی شده است و برنامه های غیرمتمرکز که بر امور مالی تمرکز دارند.

به عبارت دیگر ، Glitch مانند اکوسیستم های بلاکچین موجود نیست و قرار نیست یک برنامه باشد. ویژگی های آن به طور خاص برای آسان ساختن پرداخت ها و معاملات به منظور بهبود بخش مالی بازار dApp ایجاد شده است.

منبع : cryptonews

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.