بلومبرگ : طی دو سال آینده بیتکوین می تواند به ۱۸۰ هزار دلار برسد

0 32

به گفته مک گلون تحلیلگر ارشد بلومبرگ ، بیتکوین می تواند به ۱۸۰ هزار دلار برسد و هم ارزش طلا شود.

بیتکوین در حال حاضر بین ۱۷۰۰۰ تا ۱۸،۵۰۰ دلار محصور شده است. طلا اخیراً ، قبل از عقب نشینی و تثبیت قیمت اوج قیمت خود را شکست و از ۲۰۰۰ دلار بر هر اونس عبور کرد. مایک مک گلون ، استراتژیست اطلاعات بلومبرگ فکر می کند که همین اتفاق ممکن است در مورد بیتکوین نیز رخ دهد.

وی روز چهارشنبه در مصاحبه ای با بلومبرگ گفت: “۲۰،۰۰۰ دلار مقاومت کوتاه مدت بسیار خوبی است.”

” می ترسم احتمالاً همان کاری را که طلا کرد انجام دهد. این مبلغ به ۲۰۰۰ دلار رسید و پس از آن بازار گاوی شروع شد. “

بر اساس داده های TradingView.com ، بیتکوین در روز سه شنبه قبل از اینکه به ۱۷۲۰۰ دلار سقوط کند ، به ۱۸۵۰۰ دلار رسید. از آن زمان به بعد ،این دارایی به صورت وارونه معامله و بین این دو سطح ادغام شد.

مک گلون در مقیاس بلندمدت ، انتظار دارد صعود بیشتری برای بیتکوین در سالهای آینده رخ دهد. طی دو سال آینده بیتکوین می تواند به ۱۸۰ هزار دلار برسد. او توضیح داد:

” امسال نکته اصلی در مورد بیتکوین بسیار ساده است – فقط عدد یک را به جلوی قیمت اضافه کرده است! به یاد داشته باشید ، در پایان سال گذشته حدود ۷۰۰۰ دلار بود. آنچه من نگران آن هستم – اگر به عملکرد گذشته نگاه کنید ، که به طور بالقوه نشان دهنده آینده است ، یکی دو سال آینده می تواند صفر دیگری نیز به پشت عدد قیمتش اضافه کند. “

با اشاره به ۷۰۰۰ دلار در اواخر سال ۲۰۱۹ ، بیتکوین یک رقم به این رقم اضافه کرد و آن را ۱۷۰۰۰ دلار کرد. افزودن صفر به پشت ۱۷۰۰۰ دلار ، پیش بینی آینده ۱۷۰،۰۰۰ دلار را نشلن میدهد.در زمان مصاحبه مک گلون ، بیتکوین ۱۸۰۰۰ دلار را رد کرده بود بنابراین افزودن صفر می تواند به معنای قیمت ۱۸۰،۰۰۰ دلار در آینده باشد.

مک گلون در بخشی نکات مهم دیگری ذکر کرد ، از جمله اشاره به تغییرات قیمت بیتکوین. وی توضیح داد: ” بیتکوین در حال تبدیل شدن به یک نسخه دیجیتالی از طلا است. بیتکوین می تواند به ۱۸۰ هزار دلار برسد” وی گفت: “یک نکته کلیدی که امسال اتفاق می افتد ، کاهش نوسانات بیتکوین است. در واقع ، در مقایسه با طلا کم نوسانتر میشود.”

این استراتژیست همچنین نوسان کم بیتکوین در برابر Nasdaq را به فشارسنج رایج در بازار تشبیه کرد. ” نوسانات تمام دارایی های روی کره زمین در حال افزایش است در حالی که در مورد بیتکوین در حال کاهش است.”

مک گلون همچنین FOMO را یکی از عوامل اصلی رشد بیتکوین دانست و خاطر نشان کرد که امسال بزرگان اقتصادی اقدام به خرید تعداد زیادی بیتکوین کرده اند.

مانند :MicroStrategy و Jack Dorsey’s Square

منبع : cointelegraph

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.