Grayscale در عرض یک روز ۵۰۰ میلیون دلار بیتکوین خریداری کرد

0

طبق گفته Qiao Wang ، سرمایه گذار در DeFi Alliance ، Grayscale در ۲۴ ساعت گذشته به ارزش نیم میلیارد دلار بیتکوین خریداری کرد. افزایش عظیم ورودی بیتکوین به گری اسکیل فقط یک هفته پس از اینکه محصولات خود را برای سرمایه گذاران جدید باز کردند ، نشانگر تقاضای نهادی زیاد برای بیتکوین است.

best assets for 2022
نمودار قیمت 1 ساعته بیتکوین. منبع: BTCUSD در TradingView.com
نمودار قیمت ۱ ساعته بیتکوین. منبع: BTCUSD در TradingView.com

ابن بار نهادها و نه خرده فروشی ها ، حرکت بیتکوین را پیش می برند.

نشانه های کمرنگی وجود دارد که نشان می دهد تقاضای خرده فروشی برای بیتکوین و سایر ارزهای رمزپایه اصلی هنوز وجود دارد. Kimchi Premium در کره جنوبی به سطحی که در اوایل سال ۲۰۱۸ مشاهده شده بازگشت نکرده و حجم معاملات بازار ارز رمزنگاری ژاپن راکد مانده است. اگرچه Binance و Coinbase در کل دسامبر و ژانویه حجم زیادی از معاملات را شاهد بودند ،  Wang  اظهار داشت که رتبه بندی Coinbase در App Store در هفته گذشته کاهش یافته است. او نوشت:

 “Grayscale امروز به ارزش نیم میلیارد دلار بیتکوین خریداری کرد. در همین حال Coinbase طی هفته گذشته یا همین حدود از رنکینگ ۲۰ به ۸۰ در AppStore  سقوط کرد. “

بسیاری از معیارهای دیگر روایتی مشابه را بیان می کنند. در سال ۲۰۱۷ و اوایل سال ۲۰۱۸ ، محبوبیت کلمه کلیدی Bitcoin در Google Trends افزایش چشمگیری داشته است. در ماه های اخیر، در مقایسه با اوج سال ۲۰۱۷ ، تعداد جستجوگران بیتکوین و سایر ارزهای رمزپایه اصلی نسبتاً کم بوده است. در هفته گذشته پس از شروع رکورد زنی بیتکوین ، تقاضای جریان اصلی یا خرده فروشی برای ارزهای رمزپایه حتی بیشتر کاهش یافت. آلتکوین ها مانند توکن های Ethereum و DeFi رالی داشته اند ، اما هیچ نشانه ای از ورود آشکار سرمایه خارجی به بازار ارزهای رمزپایه وجود ندارد.

از این رو ، این رالی احتمالاً توسط سرمایه حاشیه ای در بازار ارزهای رمزپایه یا سود حاصل از جریان بیت کوین به سرمایه گذاران متقاضی یافتن گزینه های پر خطر به سمت آلتکوین ها ایجاد شده است.

منبع : cryptoslate

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.