در حالی که تیم بیس بال آمریکایی برنامه های دوج کوین را اعلام می کند ، دوج ۱۴٪ پمپ می کند

0 59

تیم MLB گفت که دوج را برای بلیط قبول می کند.

بعد از اینکه Oakland Athletics ، یک تیم لیگ برتر بیس بال (MLB) ، اعلام کرد DOGE را به دلیل فروش جفت بلیط های زیرزمینی Plaza قبول می کند ، Dogecoin روز گذشته ۱۴ درصد افزایش یافت و به بالاترین سطح خود رسید.

MLB یک لیگ ورزشی حرفه ای آمریکایی است و یکی از محبوب ترین رویدادهای ورزشی در جهان است. تیم ها قبلاً برنامه های پذیرش ارز رمزنگاری شده خود را ارائه داده بودند ، اما اعلامیه دیروز دوج یکی از اولین اقداماتی است که شامل سکه meme می شود.

Athletics قبلاً در ابتدای فصل تبلیغات بیتکوین را پیشنهاد کرده بود و به طرفداران این فرصت را می داد تا یک بسته کامل مجموعه با یک بیتکوین (۵۶۱۵۵ دلار در آن زمان) در مقابل پرداخت ۶۴۸۰۰ دلار آمریکا خریداری کنند. با این حال ، اکنون بر روی باند واگن Dogecoin سوار شده اند.

“هنگامی که Blue Jays به شهر می آید ، در پارکینگ به ما بپیوندید! غلاف های دو صندلی در Plaza Infield با قیمت ۱۰۰ Dogecoin برای این مجموعه موجود است »، در توئیتی از طرف Oleland Athletics خوانده شده است. دوومیدانی ۹ بار قهرمان مسابقات MLB می شود.

فروش بلیط Dogecoin توسط Athletics به پشتوانه سایر تیمهای ورزشی است که در حرکات مشابه موفقیت چشمگیری کسب کرده اند.

دوج کوین در ورزش

همانطور که CryptoSlate ماه گذشته گزارش داد ، تیم بسکتبال آمریکا دالاس ماوریکس از ۱۶ آوریل ۱۲۲،۰۰۰ دلار از Dogecoin فروش کالایی داشته است که ۵۵۰٪ افزایش از ماه مارس تا آوریل است.

مارک کوبان ، مالک ماوریکس ، که در دوره های اخیر تا حدودی یکی از طرفداران بزرگ بازار رمزنگاری و امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) شده اند ، گفت که یادداشت های الکترونیکی (از امروز هیچ توسعه فعالی روی آن انجام نمی شود) حتی آماده رسیدن به ۱ دلار است که این ارز را به سومین ارز رمزنگاری شده تبدیل می کند و ارزش آن را با سقف بازار ۱۲۹ میلیارد دلار ارزیابی می کند.

افراد مشهور همچنین به دیوانگی Dogecoin کمک کرده اند ، از جمله افرادی مانند ایلان ماسک ، کارآفرین فناوری و ستاره فیلم های نا مشروع، میا خلیفه ، سکه را به میلیون ها دنبال کننده توییتر خود در سال گذشته تبدیل کرده اند.

در همین حال ، باید دید که چگونه سایر تیم ها و رویدادهای ورزشی Dogecoin را به عنوان بخشی از روش های پرداخت ترجیحی خود در ماه های آینده در نظر می گیرند. اما آیا چنین حرکاتی ناشی از الگوهای رفتاری یا فرهنگ سرمایه داری است؟

منبع : cryptoslate

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.