قیمت اتر به ۵۰۰ دلار رسید : عملکرد بهتر اتر نسبت به بیتکوین از اول سال جاری میلادی

0 35

اتر به بالاترین سطح خود در دو سال و نیم رسیده ( قیمت اتر به ۵۰۰ دلار رسید) از بیتکوین پیروی می کند تا در این هفته به سطوح روانشناختی قابل توجهی برسد. اتر برای اولین بار در بیش از دو سال در ۲۰ نوامبر به ۵۰۰ دلار بازگشت درحالیکه آلتکوین به آرامی از عملکرد ضعیف خود بازگشت.

بررسی اجمالی بازار ارزهای رمزنگاری شده از کوین 360
بررسی اجمالی بازار ارزهای رمزنگاری شده از کوین ۳۶۰

پس از بیش از دو سال قیمت اتر به ۵۰۰ دلار رسید


داده های حاصل از بازارهای کوین تلگراف ، کوین۳۶۰ و تریدینگ ویو،  نشان داد که در معاملات روز جمعه ، قیمت دلاری اتریوم برای مدت کوتاهی از موانع قابل توجه روانشناختی عبور کرد،
علی رغم اینکه در زمان مطبوعاتی تقریباً ۶٪ سود روزانه داشته است ، دستاورد اتر برای معامله گران خوشایند بود، که خاطر نشان کردند در کل در سال ۲۰۲۰ ، بزرگترین آلتکوین حتی از بیتکوین نیز بهتر عمل کرده است.
از اول سال جاری میلادی بازده ۲۸۴٪ برای اتر و ۱۵۵٪ برای بیتکوین است.
در مقابل قیمت پایین آن در اواسط ماه مارس ، درست پس از سقوط دارایی های متقابل ناشی از ویروس کرونا ، بیتکوین هنوز قوی ترین بازیکن بوده است.

 در آن زمان ، قیمت دلاری اتریوم  فقط ۱۱۷ دلار معامله شد و سطح جمعه را ۳۲۷ درصد افزایش داد ، در حالی که  قیمت دلاری بیتکوین۴۱۱ درصد  از ۳۶۰۰ دلار به ۱۸۴۲۰ دلار رسید.

نمودار سالانه بیتکوین در مقابل اتر. منبع: داده های دارایی های دیجیتال
نمودار سالانه بیتکوین در مقابل اتر. منبع: داده های دارایی های دیجیتال

در کنار بازدید ۵۰۰ دلاری – اولین اتر از ژوئن ۲۰۱۸ – سایر آلتکوین های مهم نیز علائمی از زندگی را نشان دادند ، به خصوص لایتکوین، که ۱۲٪ سود بیشتر از بیتکوین در روز داشت، و تنها آلت کوین بزرگ است که در ماه گذشته با ۷٪  از بیتکوین بهتر عمل کرد.
پیش از این ، مایکل ون دو پوپه ، تحلیلگر بازارهای کوین تلگراف ، استدلال کرده بود که باید یک ” فصل جدید دیگر ” منتظر بماند ، اما این می تواند یک سقف واقعی برای اجرای بعدی اتر تا ۲۰،۰۰۰ دلار باشد.در همین حال ، مدیر عامل ناگتس نیوز، الكس ساندرز ، در مصاحبه ای با ون دو پوپ برای کوین تلگراف ، پیش بینی كرد قیمت دلاری اتریوم  تا پایان سال ۲۰۲۱ با بالاترین قیمت فعلی ۱۴۰۰ دلار روبرو شود.

منبع : cointelegraph

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.