هواوی در حال استخراج است، اما نه استخراج بیتکوین!

0

با افزایش تعداد شرکت هایی که به بیتکوین (BTC) و آلتکوین ها وارد می شوند، برخی می گویند که غول های فناوری آسیا توجه خود را به توکن ها معطوف کرده اند. برخی از افراد گزارش دادند که غول موبایل و الکترونیک چینی، هواوی ، قصد دارد استخراج بیتکوین را آغاز کند. 
شاید این رمزارز یک آلتکوین جدید و جذاب باشد، اما molybdenum  در واقع یک فلز غیر جذاب است که برای ساخت آلیاژهای فولاد و گاهی مکمل های غذایی استفاده می شود.

شاید این مسئله در متن گزارش اولیه رویترز بود – که توسط روزنامه های سراسر جهان از جمله اخبار ایالات متحده انتخاب شده است – نقل قول هایی از مدیر عامل هواوی در گفتگو با خبرنگاران “در حاشیه پروژه استخراج ۵G که هواوی در شمال شهر تایوان چین راه اندازی کرد. ” در این گزارش جزئیاتی در مورد این پروژه ذکر نشده است ، بنابراین برخی تصمیم گرفتند تا این  نقاط را به هم متصل کنند …
و به نظر می رسد این جمله کافی بود تا برخی از بازیکنان صنعت رمزنگاری و هزاران دنبال کننده آنها در توئیتر در مورد “استخراج بیتکوین” Huawei صحبت کنند.

طرفداران بیتکوین ، برخی با دنبال کنندگان نسبتاً زیاد ، و افراد برجسته ای مانند بنیانگذار Swan Bitcoin ، Cory Klippsten ، “اخبار” را به اشتراک گذاشتند. دیگران هنوز حدس می زنند که چگونه نوآوری ۵G  به کاربران رمزنگاری کمک می کند تا توکن ها را در دستگاه های تلفن همراه نسل بعدی استخراج کنند.

best assets for 2022

منبع : cryptonews

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.