Huobi صد میلیون دلار برای سرمایه گذاری در پروژه های DeFi در مراحل اولیه را آغاز می کند

0

گروه Huobi ، یکی از بزرگترین شرکتهای زنجیره بلوک در جهان ، اوایل این هفته اعلام کرد که Huobi Ventures ، یک شرکت تابعه جدید را که به سبد سرمایه گذاری Huobi در فضای بلاکچین تمرکز دارد، راه اندازی خواهد کرد. گروه تابعه چین با داشتن یک نمونه کارنامه ۱۰۰ میلیون دلاری ، به دنبال سرمایه گذاری در پروژه های بلاکچین در مراحل اولیه و امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) طی مدت سه سال خواهد بود.

صرافی ارزدیجیتال ایران بلاکچین

این طرح توسط مدیر مالی شرکت Huobi ، لیلی ژانگ ، با شرکت Huobi Ventures در ادغام صندوق های سرمایه گذاری گذشته Huobi Eco Fund ، Huobi Capital و Huobi DeFi به عنوان نمونه کارها سرمایه گذاری ، هدایت خواهد شد.

ژانگ گفت: “در حالی که ما در سرمایه گذاری های خود پیشرفت چشمگیری داشته ایم ، اما تشکیل Huobi Ventures تلاشی هماهنگ تر برای تسریع رشد ما در یک نقطه محوری برای Huobi است.”

“ما تیم های جداگانه ای داریم که روی استراتژی های مختلف سرمایه گذاری متمرکز هستند ، اما با گردهم آوردن همه در یک نهاد واحد ، می توانیم یک استراتژی منسجم تر ایجاد کنیم و به سرمایه گذاری و پشتیبانی در ابتکاری ترین پروژه هایی که بلاکچین و فضاهای DeFi را شکل می دهند ، ادامه دهیم.”

با سرمایه گذاری در “صدها پروژه” در بلاکچین و فضای پایدار کوین ، Huobi تا به امروز بیش از ۶۹ میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است – مانده سهام نمونه کارها به حدود ۲۱۵ میلیون دلار می رسد.

برخی از سرمایه گذاری های Huobi شامل موارد دیگر: Ampleforth ، Terra ، Oasis Network و Optimism است. از همه قابل توجه تر ، پروتکل DeFi Terra ، که متخصص در ترکیب ثبات قیمت ارزهای فیات با بیتکوین برای معاملات کارآمد است ، نشان داد که حکمرانی آن به رقم قابل توجه ۶ میلیارد دلار سرمایه بازار رسیده است.

Huobi با ۱۰ میلیون دلار قرار است وارد فضای NFT شود

Huobi Ventures علاوه بر صندوق ۱۰۰ میلیون دلاری “پرچمدار” خود با تمرکز بر سرمایه مخاطره آمیز و ادغام ، صندوق توکن غیرمثلی NFT ده میلیون دلاری نیز ایجاد خواهد کرد. علی رغم کندی اخیر در فضای NFT ، بسیاری از سرمایه گذاران همچنان مشتاق استفاده از پتانسیل بازارهای بزرگی مانند NBA Top Shot ، Opensea و Rarible هستند. این صندوق علیرغم تمرکز خود در پروژه های NFT ، برای سرمایه گذاری مستقیم در کالاهای قابل جمع نیز باز است.

NFT ها آینده هنر و مجموعه های قابل جمع آوری هستند ، اما همچنین به سازندگانی مانند نوازندگان و هنرمندان راهی جدید برای تعامل با طرفداران و معرفی بلاکچین به مخاطبان اصلی می دهند. در حالی که NFT ها قبلاً به بخشی رو به رشد فرهنگ اینترنت تبدیل شده اند ، آنچه امروز در بازار خواهیم دید تنها کسری از آنچه در واقع با NFT امکان پذیر است است. به عنوان یک روش تغییرناپذیر برای اثبات اصالت و مالکیت پرونده های دیجیتال ، در آینده نزدیک شاهد افزایش استفاده در بازی ها ، رسانه ها ، شرکت ها و موارد دیگر خواهیم بود. “

منبع : bitcoinist

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.