غول کارت اعتباری ژاپن JCB اعلام کرد که در حال کار بر روی یک پلتفرم مربوط به رمزنگاری است

0
کسب درآمد میلیونی بر حسب دلار

در ژاپن ، یک بازیگر مشهور در بخش مالی در حال نزدیک شدن به تصویب رمزنگاری است – به عنوان غول کارت اعتباری ژاپن JCB اعلام کرد که در حال کار بر روی یک شبکه مربوط به رمزنگاری است.

در یک اعلامیه مطبوعاتی ، شرکت کارت ژاپنی گفت که کار بر روی یک پلتفرم با Cowry ، یک شرکت راه اندازی پرداخت و بلاکچین مستقر در توکیو را آغاز کرده است که در سال ۲۰۱۷ تأسیس شد. به گفته آنها ، این شرکت آزمایشی را آغاز می کنند و راه حل هایی برای توکن ها ، استفاده از “ارزهای رمزپایه موجود و سایر شبکه های بلاکچین” در سیستم عامل بلاکچین خود Cowry را مورد بررسی قرار میدهند.

این دو شرکت در آگوست ۲۰۱۹ یک قرارداد همکاری اولیه منعقد کردند و توافق کردند که در مورد اقتصاد رمزگذاری مانند ارزهای محلی ، پول ثابت و غیره کار کنند.

با این حال ، به نظر می رسد که این همکاری سرانجام به ثمر نشست و غول فناوری اطلاعات فوجیتسو نیز در آن حضور دارد . این سیستم از راه حل های قابلیت همکاری توسعه یافته توسط آزمایشگاه های فوجیتسو ، یعنی بازوی تحقیقاتی شرکت فناوری استفاده خواهد کرد.

غول کارت اعتباری ژاپن JCB و Cowry ادعا می کنند که آنها راه حل هایی را ایجاد کرده اند که به آنها امکان می دهد بلافاصله با استفاده از فناوری “به طور جزئی متمرکز” در هنگام تأیید معاملات جدید ، تسویه حساب کنند ، به جای اینکه خریداران و بازرگانان را مجبور کنند منتظر استخراج بلوک ها در شبکه های بلاکچین مربوطه خود باشند.

از نظر تئوری ، این نوآوری می تواند به بازرگانان و خریداران اجازه دهد حتی اگر از رمزارزهای مختلفی برای این کار استفاده می کنند معاملات را براحتی پردازش کنند. به عنوان مثال ، یک مشتری دارای X می توانست در فروشگاهی که صاحب آن فقط یک کیف پول Y دارد خرج کند.

منبع : cryptonews

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.