مارک کوبان از اتریوم تعریف می کند و خرید بیتکوین را ادامه می دهد

0 1,077

بحث بیتکوین (BTC) در مقابل اتریوم (ETH) به لطف مارک کوبان ، کارآفرین میلیاردر آمریکایی ، حتی پیچیده تر شد. او مدام ETH را به برتری از BTC تحسین می کند ، اما ثروت خود را بسیار بیشتر از محبوب ترین ارز رمزنگاری شده نسبت به ETH ذخیره می کند ، قصد دارد BTC بیشتری بخرد و قصد فروش آن را ندارد.

در ماه مارس ، او گفت که ETH “نزدیکترین چیزی است که ما به یک ارز واقعی داریم” ، و اکنون او در مورد ETH به عنوان ذخیره ارزش جایگزین صحبت می کند زیرا “ابزار داخلی بسیار بیشتری در شکل آلی و بومی خود دارد.”

مالک دالاس ماوریکس در پادکست unchained گفت :

“از آنجا که مردم از ETH برای خرید NFT استفاده می کنند ، کارهای بیشتری انجام می دهند ، و به دلیل اینکه قراردادهای هوشمند ساختن آن را کمی ساده تر می کنند. و از آنجا که امیدواریم در حال بررسی تحول کوتاه مدت تری به ETH 2.0 باشیم ، من فکر می کنم که خواهید دید اکنون بیش از اینکه یک فروشگاه با ارزش باشد ، دلیل بیشتری برای خرید ETH وجود دارد, اما می دانید که یک فروشگاه ارزش خرید ETH نیست ، ”

وی افزود که با پیشنهاد بهبود Ethereum (EIP) 1559 ، “همه چیز تغییر می کند و آنچه اتفاق می افتد رو به جلو تأثیر خواهد گذاشت بر اینکه مردم آن را به طور خاص به عنوان ذخیره ارزش درک می کنند.” وی گفت ، هنگامی که اثبات سهام به دست می آید و تعداد معاملات بیشتری را در هر ثانیه به وجود می آورد ، یک تغییر گسترده در محیط ایجاد می شود ، در نتیجه برخی از آنها از ETH به عنوان ذخیره ارزش بیش از BTC استفاده می کنند .

کوبان گفت :

من فکر می کنم برنامه های کاربردی با استفاده از قراردادهای هوشمند و الحاقاتی در Ethereum ، بیتکوین را کوتاهی می کنند. بیتکوین ذخیره ارزش خواهد بود اما از آنجا که باید با استفاده از استخراج کنندگان انجام شود ، نمی توانید با بیتکوین فقط به اثبات سهام بروید

کوبان گفت ، در عین حال ، هر دارایی که به دنبال قدردانی است باید با روایت به فروش برسد. با این حال روایت طلا در طول تاریخ یک پرچین در برابر تورم بوده است ، اما هرگز چنین محافظتی نبوده است. در واقع طلا مورد نیاز نیست ، اما روایت گرانبها بودن آن به ارزش آن کمک می کند.

وی گفت: “بیتکوین نیز به همین شکل است.” هیچ ارتباطی بین اقدامات فدرال ایالات متحده و قیمت BTC وجود ندارد ، اما این “روایت عالی” است. “تمام دارایی ها می توانند گران شوند با تورم ، و بیتکوین می تواند یکی از آنها باشد. “

گفته می شود ، او به عنوان “معتقد به بیتکوین به عنوان ذخیره ارزش” ، “یک استثنا” را ایجاد می کند,او قصد دارد BTC جدید بخرد ، سکه های موجود خود را خرج نکند و از آن برای خرید یک تسلا استفاده کند.

همچنین ، اخیراً او گفت که نمونه کارهای رمزنگاری شده وی شامل ۶۰٪ بیتکوین، ۳۰٪ اتریوم و ۱۰٪ سایر مجموعه های رمزنگاری است.

منبع : cryptonews

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.