افزایش نرخ ثبت کیف پول جدید بیتکوین به رکورد سال ۲۰۱۷ رسید

0 19

بیتکوین هر روز محبوبیت بیشتری پیدا می کند (افزایش نرخ ثبت کیف پول جدید بیتکوین) . با توجه اینکه بیتکوین در ۱۸ نوامبر به بالاترین سطح قیمتی در سه ساله گذشته خود رسیده، بر اساس داده های گلس نود ، افراد بیشتری در سراسر جهان شروع به انتقال سرمایه های خود به بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان کرده اند.

گلس نود ، ارائه دهنده اصلی داده های تجزیه و تحلیل ارزهای رمزنگاری شده ، افزایش عمده تعداد آدرس های جدید بیتکوین را در تاریخ ۱۸ نوامبر ثبت کرد.

طبق گزارش گلس نود ، تعداد آدرسهای جدید بیتکوین ثبت شده در هر ساعت برای اولین بار از ژانویه ۲۰۱۸ تقریباً به۲۵۰۰۰ آدرس رسیده است. اوج آدرس های جدید ثبت شده بیتکوین در یک روز هنوز هم از رکورد ثبت شده در ژانویه ۲۰۱۸ ، زمانی که تعداد آدرس های جدید بیتکوین در هر ساعت در آن ماه به ۲۵۰۰۰ رسید ، بسیار فاصله دارد.

تعداد آدرسهای جدید در یک دوره ۲۴ ساعته با بیش از ۶۰۰۰۰۰ آدرس در ۲۱ دسامبر ۲۰۱۷ به بالاترین حد خود رسیده است.

افزایش نرخ ثبت کیف پول جدید بیتکوین نشان می دهد که مردم در سراسر جهان به طور فزاینده ای به بیتکوین روی می آورند. همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است ، بیتکوین امسال تقریباً ۴۰۰٪ رشد کرد و از زیر ۴۰۰۰ دلار در ژانویه ۲۰۲۰ به بیش از ۱۸۰۰۰ دلار در ۱۸ نوامبر رسید.


افزایش قیمت ها باعث ترس از دست رفتن فرصت خرید برای آنها شده و منجر به پذیرش رمزنگاری با بالاترین سرعت طی سه سال گذشته شده است . ظاهرا سطح فعلی پذیرش هنوز هم کم است. طبق گفته چنگ پنگ ژاو ، مدیرعامل بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان یعنی باینانس ، نرخ پذیرش فعلی رمزنگاری ۰.۱٪ است ، به این معنی که از هر ۱۰۰۰ نفر فقط یک نفر مالک رمزنگاری است.

منبع : cointelegraph

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.