مدیر عامل انویدیا: ما در معرض بلاکچین و متاورس فعال شده با NFT هستیم

0

پردیس جدید Voyager انویدیا به عنوان یک محوطه آزمایش برای آنچه در هنگام دیدار Metaverse با دنیای فیزیکی به نظر می رسد ، عمل می کند.

بهترین صرافی ایرانی ارزدیجیتال

یکی از قدرتمندترین افراد در فن آوری فکر می کند که متاورس اصطلاحی برای مجموعه ای از جهان های مجازی پیوسته و پیوسته با اقتصاد خود مختار در گوشه و کنار است.

یکی از جالب ترین موارد استفاده برای بلاکچین و NFT ، علاقه مندان به الهام گرفتن از Neal Stephenson’s Snow Crash مدت ها است که به دنیای VR / AR با بازار داخلی رمزنگاری شده امیدوار هستند. با این حال ، جنسن هوانگ ، مدیر عامل انویدیا ، فکر می کند فناوری تحقق آن در آستانه ماست.

هوانگ در کنفرانس مجازی کامپیوتکس صحبت کرد و گفت که “معتقد است که ما در راس متاورس هستیم و با توجه به متن جلسه پرسش و پاسخ او با خبرنگاران درخشان از پتانسیل آن صحبت کرد تا آنجا که به عنوانی می گویند که کاربران یک روز از metaverses برای “شبیه سازی آینده” استفاده خواهند کرد.

“نسخه های AR وجود دارد ، جایی که هنری که شما دارید یک هنر دیجیتال است. شما با استفاده از NFT مالک آن هستید. شما آن هنر زیبا را به نمایش می گذارید ، این یک نوع کاملاً دیجیتالی است. عینک ما را روی تلفن خود خواهید داشت. می بینید که آنجا کاملاً روشن نشسته و متعلق به شماست. ما این همپوشانی را می بینیم ، اگر بخواهید یک همپوشانی متاورز ، در دنیای فیزیکی ما وجود دارد. “

وی خاطرنشان کرد که انویدیا در حال استفاده از نسخه VR ساختمان اداری جدید انویدیا برای آزمایش این تئوری ها است ، محوطه دانشگاهی که این شرکت “Voyager” نامگذاری کرده است. در میان بزرگترین تولیدکنندگان پردازنده های گرافیکی جهان ، انویدیا از ابر رایانه ها برای شبیه سازی معماری برای Voyager استفاده کرده و به طراحی و کارایی اکولوژیکی کمک می کند و در نهایت این شرکت با استفاده از هدست های VR از خانه و کنترل ربات ها برای حرکت فیزیکی به کارمندان اجازه می دهد تا در محل کار شرکت کنند. فضای اداری ، یک VR مشترک / ترکیبی محل کار فیزیکی است.

“این ساختمان کاملاً در VR وجود دارد. ما آن را کاملا دیجیتالی طراحی کردیم. ما قصد داریم آن را بسازیم تا یک دوقلوی دیجیتال از این ساختمان فیزیکی در VR وجود داشته باشد. ما قادر خواهیم بود همه چیز را شبیه سازی کنیم ، ربات های خود را در آن آموزش دهیم. ما می توانیم بهترین روش برای توزیع تهویه مطبوع را برای کاهش مصرف انرژی شبیه سازی کنیم .ما می توانیم همه موارد را در دوقلوی دیجیتال خود ، متاورس ساختمان خود شبیه سازی کنیم ، قبل از اینکه هر چیزی را در اینجا در دنیای فیزیکی مستقر کنیم. ما می توانیم با استفاده از VR و AR وارد و خارج شویم. “

هوانگ تنها مدیرعامل نیست که از اواخر سال NFT ها و Metaverse را سنجیده است ، اگرچه مطمئنا خوش بین ترین است. در ژانویه ، بنیانگذار Fortnite ، تیم سوئینی گفت که NFT “منطقی ترین” مسیر برای رسیدن به یک متاورز عملیاتی است ، اما در حال حاضر آنها “یک خرابکاری حدسی” هستند.

منبع : cointelegraph

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.