مدیران اجرایی (XRP) تحقیقات SEC در بیش از حد گستردن دارایی های شخصی را تکذیب می کنند

0

تیم حقوقی بردلی گارلینگ هاوس و کریستین لارسن اظهار داشت: “چه مقدار آنها در فروشگاه های مواد غذایی خرج می کنند” مربوط به دادخواست SEC XRP در مورد اوراق بهادار نیست.

صرافی ارزدیجیتال ایران بلاکچین

مدیران ریپل ، بردلی گارلینگ هاوس و کریستین لارسن ، تقاضای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای ارائه اطلاعات مالی شخصی را به عنوان بخشی از تحقیقات در مورد احتمال نقض اوراق بهادار فروش XRP رد کرده اند.

در تاریخ ۱۱ مارس ، وکلای بنیانگذاران آزمایشگاه Ripple در مورد اطلاعات شخصی آنها دستور محافظتی را خواستار شدند و از دادگاه خواستند که احضارهای صادره برای شش بانک متهم را لغو کند.

موسسات بانکی که به طور خاص نامگذاری شده بودند گروه مالی SVB ، بانک اول جمهوری ، بانک مرکزی فدرال نیویورک ، بانک دریاچه سیلور ، بانک سیلورگیت و سیتی بانک بودند.

وکلای گارلینگهاوس و لارسن استدلال کردند که SEC ادعا کرده است که متهمان امور مالی شخصی خود را با بودجه آزمایشگاههای Ripple درهم آمیخته اند ، تحقیقات خود را بیش از حد گسترده انجام داده است. در پرونده پنجشنبه اظهار داشت:

“تلاش چند جبهه ای SEC برای گشت و گذار در اطلاعات مالی شخصی متهم انفرادی در یک دادخواست غیر کلاهبرداری ، جایی که متهمان قبلاً توافق کرده اند اطلاعات مربوط به معاملات مورد اعتراض را تولید کنند ، یک اقدام کاملاً نامناسب است.”

“معاملات به چالش کشیده” مورد بحث مربوط به فروش ثبت نشده ۱۴.۶ میلیارد XRP است که از سال ۲۰۱۳ آغاز شده است – مبلغی به ارزش ۱.۳۸ میلیارد دلار در زمان شکایت ، اکنون به ارزش ۶.۵ میلیارد دلار.

تیم حقوقی گارلینگهاوس و لارسن تمایل مشتریان خود را برای همکاری در زمینه سوابق مالی مربوط به فروش XRP ، از جمله سوابق معاملاتی و مستندات غرامت که هر دو از Ripple دریافت کرده اند ، روشن می کنند.

“به طور خاص ، متهمان انفرادی توافق کردند که (الف) سوابق تجاری مربوط به فروش XRP را که SEC در این مورد به چالش می کشد ، تهیه کنند و (ب) سوابق مالی در مورد غرامت که از Ripple دریافت کرده اند ،” .

به گفته وکلا ، سوابق مالی مربوط به فعالیتهای تجاری غیرمرتبط و حسابهای هزینه های روزمره مربوط به پرونده موجود نیست. در پرونده اظهار داشت:

“بنابراین ، همانطور که پیش نویس شده است ، این درخواستها از درآمد حاصل از فعالیتهای تجاری غیرمرتبط گرفته تا مقدار پولی که آنها هر هفته در فروشگاه های مواد غذایی می خرند ، طلب می کند.”

احضاریه های صادر شده توسط SEC برای سالها داده های معامله و صورتحساب ماهانه از حساب های بانکی شخصی گارلینگهاوس و لارسن ، شامل تصاویر کلیه حواله های پول ، چک ها و انتقال وجوه الکترونیکی ، فراخوانده شده است.

با این حال ، همه اعتقاد ندارند که احضاریه های SEC لزوماً خالی از لطف نیست. وکیل دادگستری ، و شریک زندگی اندرسون کیل ، پرستون بیرن ، به کونتلگراف گفت که چنین احکام گسترده ای معمولاً توسط دادگاه ها به سازمان های دولتی اعطا می شود ، با این مفهوم که آژانس ها نسبت به دادگاه ها موقعیت بهتری برای انجام تحقیقات دارند. بیرن گفت:

بیرن گفت: “SEC به موجب هر هدف مشروعی مجاز به صدور احضاریه است. دادگاه ها به طور سنتی احترام قابل توجهی را به نمایندگی های دولتی که از احضار بازپرسی استفاده می کنند تحت این نظریه که آژانس ها برای انجام تحقیقات از دادگاه ها بهتر هستند ، اعطا می کنند.” استیضاح احضار می تواند نسبتاً گسترده و سرزده باشد. “

از نظر بیرن ، سوابق مالی شخصی گارلینگهاوس و لارسن در واقع موضوع مورد بحث است. گرچه بیرن از اینکه اعدامکنندگان Ripple به این نقطه فشار می آورند متعجب نیست ، اما در صورت موفقیت تعجب خواهد کرد.

منبع : cointelegraph

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.