روسیه بزرگترین بار ماینر بیتکوین خود را وارد کشور کرد

0
کسب درآمد میلیونی بر حسب دلار

یک مشتری ناشناس در روسیه ۲۰،۰۰۰ استخراج کننده بیتکوین را در یکی از محلهای اماده شده BitRiver در سیبری جمع کرده است. گزارش شده است که روسیه هزاران دستگاه استخراج ارز رمزنگاری شده را در میان افزایش گسترده بازار رمزنگاری وارد این کشور کرده است.

خبرگزاری روسیه Kommersant در ۱۰ فوریه گزارش داد، یک مدیر ارشد در BitRiver ، بزرگترین ارائه دهنده خدمات معادن رمزنگاری در روسیه ، ادعا کرد که یک مشتری محلی بیش از ۲۰۰۰۰ دستگاه استخراج کننده بیتکوین خرید کرده است.

 Igor Runets ، بنیانگذار و مدیرعامل BitRiver گفت که کل قدرت استخراج سخت افزار وارداتی به ۷۰ مگاوات ساعت می رسد که گفته می شود بزرگترین محل برای سخت افزارهای استخراج رمزنگاری در روسیه را شامل میشود. Runets گفت که این سخت افزارها در دسامبر سال ۲۰۲۰ تحویل داده شد و بلافاصله برای استخراج بیتکوین (BTC) در Bratsk- شهری در روسیه که یکی از بزرگترین ایستگاه های برق آبی کشور را دارد، راه اندازی شد.

Runets  خاطرنشان کرد که تجهیزات استخراج از آسیا وارد شده است. سخنگوی BitRiver  به Cointelegraph گفت که این شرکت نمی تواند نام مشتری روس یا کشور دقیق صادر کننده سخت افزار را فاش کند. این نماینده افزود که مرکز داده استخراج در یکی از مکانهای BitRiver تأسیس شده است.
BitRiver  نوع دقیق ماینرهای رمزنگاری وارد شده را فاش نکرد. به گفته Kommersant ، ماینرهای وارداتی بین ۴۰ تا ۶۰ میلیون دلار قیمت داشته است.

علیرغم تصویب قانون رمزنگاری روسیه “در مورد دارایی های مالی دیجیتال” در ژانویه ۲۰۲۱ ، سطح مشخصی از عدم اطمینان در مورد استخراج رمزنگاری در کشور وجود دارد، زیرا این قانون چارچوب نظارتی روشنی برای صنعت فراهم نمی کند. در سپتامبر ۲۰۲۰ ، مقامات محلی حتی پیشنهاد کردند که ماینرهای رمزپایه روسی را از دریافت هزینه برای استخراج رمزنگاری منع کنند.

منبع : cointelegraph

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.