Theta Edge را راه اندازی و اجرا کنید و در ۵ دقیقه کسب درآمد از TFUEL را شروع کنید

0 1,185

شبکه تتا اخیراً در فضای ارزهای رمزپایه و بلاکچین بسیار داغ شده است. دو نشانه آن ، THETA و TFUEL ، هر دو در ماه مارس رشد انفجاری را تجربه کردند. THETA از ۳ دلار به بالاترین رقم ۱۴ دلار رسید و یک جایگاه برتر به عنوان ۱۰ علامت برتر بازار به خود اختصاص داد. به همین ترتیب TFUEL رمز گاز زنجیره بلوکی تتا از ۰.۰۹ دلار به بالاترین مقدار خود یعنی ۰.۵۴ دلار رسید.

نکته جالب در مورد TFUEL این است که شما می توانید آن را به سادگی با تماشای Theta.tv ، یک سرویس پخش جریانی که ظاهری شبیه به Twitch دارد ، بدست آورید. TFUEL بدست آمده از این طریق می تواند برای راهنمایی پخش اشتراک و خرید جوایز استفاده شود. اگرچه نمی توانید این TFUEL را پس بگیرید یا آن را با علائم دیگر عوض کنید. اگر اصلاً در مورد تتا کنجکاو هستید ، از اینجا شروع کنید. ثبت نام کنید و یک ضربه بزنید. (توجه داشته باشید که لینک ثبت نام یک ارجاع است ؛ اگر ترجیح می دهید در مورد آن کار کنید اشکالی ندارد.)

Theta Edge

وقتی از طریق پخش جریانی درآمد کسب می کنید ، اولین فکر شما این است: “اوه! من باید این چیز را ۲۴/۷ ادامه دهم تا TFUEL بیشتری کسب کنم. ” شما قطعاً می توانید این کار را انجام دهید ، اما راهی بهتر وجود دارد – روشی که به شما در جریان دادن به محتوای واقعی احتیاج نداشته باشد و در یک کیف پول جایزه ای کسب خواهید کرد که در آن جا می توانید آنها را به دلخواه خود ارسال و دریافت کنید .

رفتن بسیار آسان است. فقط بارگیری ، نصب و اجرا کنید. تنها پیکربندی این است که آدرس کیف پول تتا خود را وارد کنید ، که اگر قبلاً آن را ندارید ، احتمالاً نیاز به انجام مرحله اضافی ایجاد کیف پول دارید.

به طور پیش فرض ، مشتری به دنبال کارهای Cache و Compute می گردد. Edge Cache همان کارهایی را می کند که هنگام دریافت محتوای Theta.tv با دریافت محتوای جریانی و پخش مجدد آن برای سایر کاربران تجربه می کنید. از نظر من Edge Compute جالبتر است و در نظر گرفته شده است که یک “پلت فرم محاسبات عمومی” باشد.

چنین بستری به Task Initiator ها اجازه می دهد وظایفی را برای بارگیری و حل Edge Nodes ارسال کنند. راه اندازان همچنین وظایف را ثبت کرده و از طریق قراردادهای هوشمند پاداش TFuel را برای هر کار در بلاکچین فراهم می کنند. این وظایف می تواند از حل یک معادله ، یافتن ساختارهای جدید پروتئینی برای کمک به مبارزه با COVID-19 ، رمزگذاری یک فیلم تا هزاران برنامه دیگر باشد که می توانند از شبکه دستگاه های رایانه توزیع شده استفاده کنند.

در حالی که شروع به کار با Edge Compute کردم ، نگرانی فوری من این بود که چه مقدار منابع مصرف خواهد کرد. من در فکر اجرای Edge Node بر روی یک رایانه شخصی بازی نیمه وقت بودم که برای استخراج از آن استفاده می کنم و نمی خواستم Edge برای منابع GPU رقابت کند. اسناد تتا این را در مورد خود می گوید

از آنجا که به اشتراک گذاری پهنای باند از حداقل CPU و GPU استفاده می کند ، به این معنی است که Edge Nodes همچنین می تواند کارهای فشرده ای را محاسبه کند ، از جمله اینکه تعیین می کند کدام یک از داروهای ضد ویروس COVID-19 موثر باشد.

بنابراین ، این تایید می کند که Edge Compute به دنبال استفاده از هر دو CPU بیکار و منابع GPU است. من آن را روی رایانه استخراج خود اجرا می کنم و تاکنون روی میزان هش تأثیری نگذاشته است – اما هر کسی را روی آن نگه می دارم. (همچنین بسیار چشمگیر به دست نیامده است ، اما با توجه به اینکه من نمی خواهم برای آن منابع رقابت کند ، اشکالی ندارد)

منبع : medium

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.