Snoop Dogg و Gene Simmons به “ارتش دوج کوین” ایلان ماسک پیوستند

0

دوج کوین پس از توئیت ایلان ماسک ، Snoop Dogg و Gene Simmons ، یک بار دیگر رالی صعودی داشته است. خواننده رپ اسنوپ داگ و Kiss ‘Gene Simmons هر دو در آخر هفته در کنار مدیر عامل شرکت تسلا ، ایلان ماسک ، حمایت خود را از “ارتش Doge” ابراز کرده اند. در نتیجه ، قیمت ارز رمزنگاری شده در ۷ فوریه بار دیگر با ۲۷ درصد افزایش همراه شد. DOGE رمز ارز بومی Dogecoin است که در ماه های اخیر به یک نام محبوب تبدیل شده است. به دنبال حماسه Gamestop و Robinhood ، بسیاری از معامله گران وارد بازار ارزهای رمزپایه شدند. DOGE اولین ارز رمزنگاری شده بود که ترس از دست دادن (FOMO) را به خصوص در میان اعضای جامعه r / Wallstreetbets بوجود آورد.

best assets for 2022
نمودار قیمت شمع DOGE / USDT 1 روزه (Binance). منبع: TradingView.com
نمودار قیمت شمع DOGE / USDT 1 روزه (Binance). منبع: TradingView.com

بازرگانان در برابر رالی صعودی دوج کوین احتیاط می کنند

DOGE  معمولاً یک ارز رمزپایه در بازار رمزنگاری در نظر گرفته می شود که کار خود را به عنوان یک شوخی آغاز کرد.
از این رو ، هنگامی که DOGE به دلیل کاتالیزوری غیرمنتظره مانند ایلان ماسک یا پامپ با سوخت گرفتن از گروه r / Wallstreetbets شروع به رالی می کند ، در کوتاه مدت معمولاً شاهد یک روند صعودی انفجاری است.

با این حال ، معامله گران خواستار احتیاط در برخورد با Dogecoin هستند. Donalt ، معامله گر محبوب ارزهای رمزنگاری شده ، گفت که میزان ” normie shilling ” در اطراف DOGE بی سابقه است.

Donalt تأکید کرد که DOGE برای بلند مدت تجارت مطلوبی نیست و در نهایت سقوط خواهد کرد ، بنابراین معامله گران باید با احتیاط به آن نزدیک شوند.

هنگامی که رالی r / Wallstreetbets در تاریخ ۲۹ ژانویه رخ داد ، حجم معاملات DOGE برای مدت کوتاهی از بیتکوین در Binance پیشی گرفت. این بدین معنی است که در حال حاضر هیاهوی زیادی وجود دارد ، که همچنین نشان می دهد عقب نشینی نباید تعجب آور باشد.

منبع : Cointelegraph

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.