رمزارز پایدار تتر روی پولکادات و کوساما اجرا میشود

0 1,095

راه اندازی خرده پاراچین در پولکادات به معنای انتشار تتر در شبکه نیز خواهد بود.

کاربران پولکادات و Kusama هنگام راه اندازی parachains های خوب مشترک از ادغام مستقیم با Tether’s USDT بهره مند خواهند شد.

همانطور که روز سه شنبه توسط Tether اعلام شد ، پایدار کوین هم در پولکادات و هم در Kusama راه اندازی خواهد شد.

تتر قدیمی ترین پایدارکوین است که به تصویب قابل توجهی رسیده است و اخیراً در بازار عرضه از ۴۰ میلیارد دلار فراتر رفته است.

اگرچه در گذشته در مورد وضعیت ذخیره آن نگرانی هایی وجود داشت ، این شرکت اخیراً تعهد کرده و حسابرسی های دوره ای ذخیره را دنبال می کند.

زمان انتشار تتر در پولکادات به نقشه راه آن و فعال شدن parachains ، “خرده ریزهای” موجود در شبکه پولکادات بستگی دارد. همانطور که رئیس ارشد فناوری Tether ، پائولو آردوینو ، به Cointelegraph گفت:

“تتر احتمالاً در اولین parachain موجود ، StateMint راه اندازی خواهد شد. ما انتظار داریم StateMint به عنوان اولین پاراچین کالاهای رایج باشد. “

پولکادات و کوساما

پاراچین های خوب رایج پیشنهادی است که اخیراً در شبکه پولکادات برای ایجاد زمینه ای خنثی برای ایجاد ویژگی های حیاتی برای کل شبکه انجام شده است.

بیشتر parachains های “عادی” توسط توسعه دهندگان خارجی راه اندازی می شوند و گاهی اوقات ممکن است عملکرد آنها با هم همپوشانی داشته و به رقبای موثر تبدیل شوند.

ساخت و ساز بر روی یک parachain کالاهای مشترک به این معنی است که Bitcoin پایدار بی طرفی را در شبکه گسترده تر حفظ می کند ، در حالی که رمزگذاری خود را به لطف چارچوب ارتباطی پولکادات در سایر پاراچین ها در دسترس قرار می دهد.

قبل از استقرار در Polkadot ، Tether در Kusama راه اندازی می شود ، که خود حداقل چند هفته قبل از پولکادات پاراچین ها را راه اندازی می کند.

Kusama یک شبکه از پولکادات است ، یک حد وسط بین یک شبکه آزمایشی و یک بلاکچین مستقل.

کوساما یک شبکه کاملاً کاربردی است که دارای ارزش اقتصادی است ، هرچند انتظار می رود در اجرای به روزرسانی های پروتکل جدید راهگشا باشد

تتر یکی از پایدارترین سکه ها است که دامنه وسیع تری در بازارهای بلاکچین دارد ، زیرا پولکادات و Kusama به لیست قابل توجهی از پذیرندگان اضافه می کنند.

این موارد شامل Bitcoin (BTC)، Ethereum (ETH)، Tron (TRX)، EOS، Solana (SOL) و Bitcoin Cash (BCH) است. Tether همچنین از تعدادی راه حل لایه دو مانند zkRollups و Liquid Network پشتیبانی می کند.

تصمیم آزاد شدن Tether در پولکادات ظاهراً با در نظر گرفتن DeFi انجام شده است ، آردوینو افزود:

“ادغام ما با Polkadot برای حمایت از اکوسیستم مالی غیرمتمرکز است که در سراسر بلاکچین رشد می کند. پیشرفت قابل ملاحظه ای در فن آوری های وب ۳ وجود دارد و ما می توانیم به شما کمک کنیم تا به اینترنت با ارزش خرید کنید. “

منبع : cointelegraph

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.