مقررات جدید رمزارزها در تایلند ، کاربران را ملزم به حضور فیزیکی برای باز کردن حساب می کند

0 1,199

گزارش شده است که دولت تایلند نیاز جدید ارز رمزنگاری شده را اعمال کرده است. برای تأیید هویت کاربران با استفاده از دستگاهی که نیاز به حضور فیزیکی مشتریان به صرافی رمزنگاری نیاز است.

قوانین رمزگذاری جدید تایلند

بانکوک پست گزارش داد ، دفتر مبارزه با پولشویی تایلند (آملو) اعلام کرده است که از ماه جولای “صرافی های دیجیتال محلی باید هویت مشتریان خود را از طریق دستگاه” dip-chip “که نیاز به حضور فیزیکی مشتری دارد ، تأیید کنند.

در حال حاضر ، روند افتتاح حساب در مبادلات رمزنگاری کاملاً بصورت آنلاین انجام می شود. برای تصویب یک حساب جدید ، صرافی ها باید مطابقت داشته باشند که اسناد ارسالی توسط مشتریان با مقررات تنظیم شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایلند (SEC) برای فرآیند شناختن مشتری (KYC) و آزمون مناسب بودن آن مطابقت دارند.

بعلاوه ، اسناد باید توسط نهادهای دولتی مربوطه نیز تأیید شوند. اگر مشتری اسناد جعلی را ارائه دهد یا در کشوری که تجارت ارزهای رمزپایه ممنوع است ، درخواست رد می شود.

Poramin Insom ، بنیانگذار و مدیر پلت فرم تجارت رمزنگاری Satang Corp. ، توضیح داد:

قانون مبارزه با پولشویی از سال ۱۹۹۹ به اجرا درآمد و از نهادهایی که مشاغل مالی و متخصصان حقوقی مانند مشاوران سرمایه گذاری و کارگزاران املاک و مستغلات را اداره می کنند ، باید هر معامله ای را که مطابق با الزامات آن باشد ، گزارش دهند. آنها همچنین باید اسناد و مدارک و داده های معاملات را به مدت ۵-۱۰ سال به عنوان شواهد نگه دارند.

بعلاوه ، در حدود ۶۰۰۰ مغازه طلا فروشی در سراسر کشور هنگام خرید یا فروش طلا به ارزش بیش از ۱۰۰۰۰۰ بات به صورت نقدی ، مشتریان باید کارت شناسایی خود را نشان دهند.

با این حال ، مدیر اجرایی Hua Seng Heng ، Thanarat Pasawongse ، توضیح داد که بیشتر طلافروشی های بزرگ از چهار تا پنج سال پیش از این برای اطمینان از هویت مشتری از دستگاه های تراشه استفاده کرده اند ، زیرا این کار راحت است.

به طور کلی ، مشتریان باید کارت های شناسایی خود را برای معاملات نقدی بیش از ۱۰۰۰۰۰ بات نشان دهند. برای معاملات به ارزش بیش از ۲ میلیون باید گزارشی با آملو ثبت شود و اپراتورهای تجاری باید هرگونه معامله “مشکوک” را به مقام مسئول گزارش دهند.

منبع : news.bitcoin

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.