آزمایشگاه های TON شش میلیون دلار برای حمایت از بلاکچین Free Ton جمع می کنند

0 1,091

در این مرحله سرمایه گذاری ، که توسط Runa Capital و RTP Global هدایت می شود ، به تأمین بودجه شبکه بلاکچین غیرمتمرکز TON آن می پردازد.

آزمایشگاه های TON ، بازوی توسعه دهنده بلاکچین Free TON ، از طریق یک دور سرمایه گذاری به رهبری شرکت سرمایه گذاری Runa Capital ، ۶ میلیون دلار جمع آوری کردند.

بودجه برای ایجاد یک محیط محصول جدید برای بلاکچین Free TON هزینه خواهد شد ، که این شرکت به دلیل مکانیسم های منحصر به فرد پراکندگی پویا ، آن را سریعترین پروتکل غیرمتمرکز توصیف می کند.

دیمیتری چیخاچف ، یک شریک عمومی در Runa Capital ، گفت که TON Labs تنها شرکت بلاکچین است که بودجه مستقیم را از شرکت خود دریافت می کند.

وی گفت: “ما به عنوان یک سرمایه گذار عمیق در زمینه فناوری و نرم افزار ، از چالش های فنی حل شده توسط این شرکت قدردانی می کنیم و شاهد یک پتانسیل قوی در پلتفرم محاسبات غیرمتمرکز Free Ton با عملکرد بالا هستیم.”

“تیم ، رویکرد پیچیده و پروژه تون منبع باز خود کاملاً با سایر مشاغل موجود در فضای بلاکچین متفاوت است و رونا از پشتیبانی چنین پروژه منحصر به فردی خوشحال است.”

علاوه بر Runa Capital ، RTP Global سرمایه گذار شرکت های فن آوری در مراحل اولیه نیز در دور بودجه شرکت کرد. استپان ایوانف ، مدیر RTP ، گفت: “ما معتقدیم آزمایشگاه های تون می توانند سرانجام زنجیره بلوک را از فضای جذاب و شیک امروزی به یک فناوری اصلی تبدیل کنند که به شدت مکمل فضای کنونی فناوری اطلاعات است.”

تون رایگان پس از رسیدن به “عدم تمرکز کافی” یا بیش از ۴۰۰ اعتبار سنج و سازمان های خودمختار غیرمتمرکز ، در دسامبر سال ۲۰۲۰ به وضعیت شبکه اصلی دست یافت. این پروژه در اصل در ماه مه سال ۲۰۲۰ به عنوان ارائه دهنده راه حل های زیرساختی برای شبکه باز تلگرام راه اندازی شد. وقتی دادگاه فدرال نیویورک با صدور دستور قضایی به تیم تلگرام ، از توسعه بیشتر شبکه جلوگیری کرد ، Free TON به عنوان یک پروژه مستقل ظاهر شد که کد اولیه تلگرام را نهایی کرد و سیستم عامل تون را ساخت.

همانطور که Cointelegraph قبلاً گزارش داده بود ، Free TON در ماه فوریه با شبکه Dune ادغام شد – اقدامی که هر دو اردوگاه گفتند از پذیرش گسترده تر فناوری بلاکچین و حاکمیت غیرمتمرکز پشتیبانی می کند. انتظار می رود ادغام در اواخر سال جاری و در پی تخصیص کامل TON Crystals (TON) به شبکه Dune نهایی شود.

منبع : cointelegraph

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.