با رسیدن بیتکوین به حجم بازار ۱.۱ تریلیون دلار حجم بازار رمزارزها به ۲ تریلیون دلار رسید

0 1,168

نیویورک (رویترز) – بر اساس داده ها و ردیاب های بازار CoinGecko و Blockfolio ، ارزش بازار ارزهای رمزنگاری شده در روز دوشنبه به کمک بیتکوین به بالاترین قیمت ۲ تریلیون دلار رسید ، زیرا دستاوردهای چند ماه گذشته تقاضای سرمایه گذاران نهادی و خرده فروشی را به خود جلب کرد.تا اواسط بعد از ظهر ، سقف بازار رمزنگاری در ۲.۰۲ تریلیون دلار بود.

این افزایش توسط بیتکوین انجام شد ، که با نگه داشتن یک تریلیون دلار برای یک هفته در بازار به نقطه عطف خود رسید. آخرین بیتکوین با ۱.۴٪ افزایش ۵۹.۰۴۵ دلار بود. از زمان رسیدن به بیشینه ۶۱،۰۰۰ دلار در طول دوره خود در اواسط ماه مارس ، بیتکوین در یک محدوده نسبتاً باریک معامله شد.

تحلیلگران گفتند تا زمانی که بیتکوین بالای ۵۳۰۰۰ دلار بماند ، قادر به حفظ سقف بازار ۱ تریلیون دلاری خود خواهد بود.

Ethereum ، دومین ارز رمزنگاری شده از نظر محدودیت بازار ، ۱.۳ درصد رشد داشت و به ۲،۱۰۳ دلار رسید. سقف بازار آن روز دوشنبه ۲۴۴ میلیارد دلار بود. این جمعه گذشته به بالاترین رکورد ۲،۱۴۴.۹۹ دلار رسید.

پائولو آردوینو ، مدیر ارشد فناوری در بورس ارز رمزنگاری Bitfinex ، گفت: “شتاب و علاقه فراتر از بیتکوین و اتریوم گسترش می یابد.”

وی افزود: “با ادامه رشد صنعت ، ما انتظار داریم برنامه های مبتنی بر بلاکچین بیشتر به جهان معرفی شود و همزمان با آن ، افزایش علاقه به سایر دارایی های جایگزین … با آماده شدن بیشتر برای بازار رخ دهد “.

Glassnode ، ارائه دهنده داده Blockchain ، در یک گزارش تحقیقاتی گفت که این واقعیت که بیتکوین برای مدت یک هفته محدودیت $ ۱ تریلیون دلار را در اختیار داشته است “رای اعتماد کافی به بیتکوین و به طور کلی کلاس دارایی ارزهای رمزپایه است”.

این گزارش افزود: فعالیتهای زنجیره ای با تقویت حجم معادل بیش از ۱۰٪ از عرضه در گردش بیش از آستانه ۱ تریلیون دلار ، به تقویت موقعیت بیتکوین ادامه می دهد.

همچنین روز دوشنبه ، Grayscale Bitcoin Trust ، یک وسیله نقلیه سرمایه گذاری ۳۵ میلیارد دلاری که بیتکوین را در خود جای داده است ، اعلام کرد که همچنان متعهد به تبدیل صندوق قابل معامله در بورس است. در یک پست وبلاگی ، Grayscale گفت که زمان انتقال آن به محیط نظارتی بستگی دارد.

بیتکوین امسال بیش از ۱۰۰٪ افزایش یافته است ، در حالی که ethereum تقریبا ۱۹۰٪ افزایش یافته است. هر دو کلاس های دارایی سنتی را به طور گسترده ای بهتر از کارایی خود نشان می دهند ، که با ورود شرکت های اصلی و سرمایه گذاران بزرگ به دنیای ارزهای رمزپایه تقویت می شود ، از جمله تسلا و BNY ملون.

منبع : reuters

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.