تنظیم کننده گان سیستم مالی آمریکا خواستار خروج ازرهای رمزنگاری از بانک ها از لیست سیاه

0 20

رئیس OCC می گوید ، هدف از ایجاد قوانین جدید متوقف کردن “سیاست زدگی صنعت بانکی” است. خروج ازرهای رمزنگاری از بانک ها.

طبق اعلامیه روز جمعه ، دفتر نظارت بر ارز ایالات متحده، پیرو نظرات عمومی در پی تصویب قانونی است که بانک ها را از انکار خدمات به مشاغل مبتنی بر بلاکچین متوقف کند. (خروج ازرهای رمزنگاری از بانک ها.) به گفته بازرگان برایان بروکس ، “تحریم همه جانبه بی مورد برای کل بخشهای صنعت باید متوقف شود.”
در اعلامیه OCC به موضوعات پیشین اشاره شده است که بانک ها خدماتشان را به شرکت های نفت و گاز در آلاسکا و همچنین برنامه ریزی اصلی محدود کرده اند.

بروکس در گفتگو با رسانه ها ، به ماهیت دو حزب بودن بسیاری از این ممنوعیت ها اشاره کرد: “این موارد از نظر سیاسی جناحی نیستند ، اما تلاش هایی برای اصلاح سیاسی سیستم بانکی وجود دارد.” وی ادامه داد: “یک سیاست خاص در صنعت بانکداری وجود دارد که می تواند بسیار خطرناک باشد.”

بروکس به کوین تلگراف گفت: “هیچ جایی در ایالات متحده وجود ندارد که رمزارزها غیرقانونی باشند ، اما شرایط صدور مجوز مختلفی  برای شرکت های درگیر با این مشاغل وجود دارد . یکی از مواردی که بانک به عنوان بخشی از تلاش خود به آن توجه می کند این است که آیا آن صرافی یا تجارت دارای تأییدیه های مربوطه در آن ایالت می باشد یا خیر.

گفته می شود ، بانک ها قادر به رد صلاحیت مشتریان بالقوه رمزنگاری بر اساس صنعت خود نیستند. ترکیبی از مقررات نامشخص و ریسک اعتبار باعث شده است که بانک ها خدمات مربوط به مشاغل رمزنگاری در سراسر جهان را قطع کنند.

بروکس ، که قبلا تیم حقوقی کوین بیس را اداره می کرد و در ماه می سکان هدایت OCC را بر عهده گرفت و پیشگام تعدادی از ابتکارات برای آشتی دادن رمزنگاری با صنعت بانکداری است. در واقع ، چند نفر از اعضای کمیته خدمات مالی مجلس صلاح دیدند که از بروکس به خاطر تمرکز خود بر رمزنگاری انتقاد کنند.

 با توجه به نقش برجسته مشاغل نفت و گاز در وضع قوانین پیشنهادی امروز ، بروکس ممکن است از همان شخصیت ها انرژی بیشتری بگیرد.

منبع :‌cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.