پس از رکورد فروش یک قطعه به ارزش ۱.۵ میلیون دلار، زمین مجازی می تواند ارزش بیشتری نسبت به زمین واقعی داشته باشد

0

زمین دیجیتال از نظر ارزش و قیمتی که می تواند داشته باشد، در برخی مواقع از ارزش زمین های واقعی نیز بیشتر است. یک توکن غیر مثلی یا NFT ، که زمینهای دیجیتالی را توکنایز می کند، در اکوسیستم مجازی Crypto-tamagotchi ، Axie Infinity  یک زمین مجازی را با رکورد قیمتی ۱.۵ میلیون دلار فروخته است.
این پلتفرم NFT را به ازای موجودات تخیلی “Axies” ارائه می دهد که در یک قلمرو مجازی تحت کنترل “Lunacia” کنترل می شوند.
در ۸ فوریه ، یک عضو از جامعه ۹ قطعه زمین دیجیتال را در Lunancia به عنوان یک قطعه با قیمت ۸۸۸.۲۵ اتر – در آن زمان بیش از ۱.۵ میلیون دلار خریداری کرد. Lunancia  در مجموع ۹۰۶۰۱ قطعه زمین را شامل می شود که ۱۹٪ از آنها متعلق به بازیکنان است.

best assets for 2022

با همین مقدار پول یا کمتر، می توان یکی از این آپارتمان های لوکس و دیدنی اقیانوسی در سنگاپور ، یک ملک در شهرستان سانتا باربارا ، لس آنجلس یا یک سایت ۲۶ هکتاری برای توسعه در لوئیزیانا را خریداری کرد.
خریدار ، معروف به “Flying Falcon” ، در توضیح توجیهی این که چرا او ۹ قطعه را خریداری کرده است :

“ما شاهد یک لحظه تاریخی هستیم. ظهور ملت های دیجیتال با سیستم های خاص حقوقی مشخص شده است. سرزمین Axie دارای ارزش سرگرمی ، ارزش اجتماعی و ارزش اقتصادی به صورت جریان منابع آینده است. “

مالک جدید زمین دیجیتال به رشد چشمگیر Axie در طول سال ۲۰۲۰ اشاره کرد ، از جمله افزایش ۷۴۳ درصدی دارندگان NFT ، افزایش ۶۰۸ درصدی در حجم بازار و افزایش بیش از ۳،۰۰۰ درصدی در کاربران فعال ماهانه این سایت.

این فروش همچنین به مناسبت یه هفته شدن راه اندازی Axie’s Ronin  Mainnet –  زنجیره جانبی پلتفرم ساخته شده برای کاهش فشار ازدحام شبکه اتریوم و هزینه های گاز یا gass بر روی بازیکنان است.

اقتصادهای دیجیتال املاک و مستغلات به سرعت در حال محبوبیت هستند ، Decentraland در حال حاضر یکی از محبوب ترین ها است که از نظر حجم کل بازار ۴۰ میلیون دلاری در رتبه برتر قرار دارد. طبق سایت Nonfungible.com ، متوسط ​​قیمت یک قطعه زمین مجازی حدود ۳۴۳ دلار است.

منبع : cointelegraph

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.