ویزا به طرز عجیبی وارد رمزارز ها شد,مدیر عامل شرکت ۵ اولویت رمزنگاری را مشخص می کند

0 1,211

مدیر عامل شرکت ویزا ، ال کلی می گوید که غول پرداخت ها “به طرز عجیبی” به فضای ارزهای رمزپایه متمایل شده است. وی پنج زمینه اصلی فرصتهای رمزنگاری را که ویزا بر آنها تمرکز کرده است ، بیان می کند و می گوید که شرکت وی “از موقعیت بسیار خوبی برخوردار است”.

ویزا در ۵ فرصت رمزنگاری تمرکز دارد

در طی فراخوان درآمد ویزا برای دوره منتهی به ۳۱ مارس هفته گذشته ، غول پرداخت تعهد خود را به فضای رمزنگاری تشریح کرد ، پنج حوزه اصلی که شرکت روی آنها تمرکز دارد را برجسته می کند.

ال کلی ، رئیس و مدیر اجرایی ویزا ، با اشاره به اینکه “دو بخش بازار” شرکت او در فضای رمزنگاری مشاهده شد، شروع کرد. یکی بیتکوین است که وی آن را “در درجه اول” یک دارایی در اختیار مردم توصیف کرد. او ادامه داد: “ما به نوعی فکر می کنیم که آنها طلای دیجیتال هستند.” “پس از آن ارزهای دیجیتالی وجود دارد ، از جمله ارزهای دیجیتال بانک مرکزی [CBDC] و پول های ثابت که مستقیماً توسط ارزهای فیات موجود پشتیبانی می شوند.”

مدیر عامل شرکت همچنین نشان داد:

تمرکز ما روی پنج فرصت مختلف است که در این فضا می بینیم. و من می گویم که این فضایی است که ما به طرز بسیار بزرگی به آن متمایل شده ایم و فکر می کنم موقعیت بسیار خوبی دارند.

اولین فرصتی که مدیر عامل ویزا عنوان کرد ، “امکان دادن به مصرف کنندگان برای خرید این ارزها یا بیتکوین” است. وی توضیح داد ، “ما در حال کار با کیف پول و مبادلات هستیم تا مطمئن شویم که پذیرش توانایی افراد در استفاده از کارت های ویزا برای خرید را تسهیل می کنیم.”

کلی توضیح داد ، فرصت دوم “فراهم کردن پول نقد ارز دیجیتال به فیات است” و افزود که این به معنای “تبدیل یک ارز دیجیتال به فیات با اعتبار ویزا است ، سپس این وجوه را برای خرید در هر یک از ۷۰ میلیون بازرگان ویزا در دسترس قرار می دهد و به سودمندی ارز دیجیتال کمک می کند. ”

سومین فرصت در فضای رمزنگاری که ویزا بر روی آن تمرکز دارد ، امکان دادن به موسسات مالی و شرکای fintech است که بتوانند گزینه رمزنگاری را برای مشتریان خود ارائه دهند.

کلی توضیح داد که ویزا “API هایی ایجاد کرده است که به مشتریان موسسات مالی امکان خرید ، نگهداری یا حتی تجارت ارزهای دیجیتال در دسترس قرار می دهد ، این اولین بانک دارایی دیجیتال با نمودار فدرال در ایالات متحده است و ما اولین فروش خود را انجام داده ایم ، که یک neobank دیجیتال است و هدف آن ایجاد ثروت نسلی برای جامعه سیاه است. “

چهارمین فرصت “تسویه حساب” است که مدیر عامل شرکت گفت: “ما زیرساخت های خود را به روز کرده ایم تا به یک موسسه مالی اجازه دهیم با پایدار کوین USDC ، تسویه حساب کند.” کلی در پایان گفت ، آخرین زمینه فرصت در فضای رمزنگاری “فقط کار با بانک های مرکزی است”.

منبع : news.bitcoin

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.