جوزف لوبین بنیانگذار اتریوم و کانسنسیس

0

جوزف لوبین شناخته شده برای بنیانگذاری اتریوم و انکوباتور راه اندازی بلاکچین ConsenSys

جوزف لوبین

best assets for 2022

سن : ۵۵ سال

محل تولد : تورنتو ، کانادا

محل زندگی : نیویورک ، ایالات متحده

رده : فناوری ، سرمایه گذاری

دانشگاه : پرینستون

‘لیبرا مانند گرگی متمرکز در لباس گوسفند غیر متمرکز است.’

زندگینامه :

جوزف لوبین ، تکنسین سابق وال استریت و مدیر نواختن موسیقی ، به یکی از افراد با نفوذ در فضای بلاچین  تبدیل شده است. لوبین که قبلاً مدیر ارشد اتریوم بود ، به دنبال ConsenSys ، یک انکوباتور استارتاپ یا ‘استودیوی تولید سرمایه گذاری’ بود که متشکل از شبکه ای از پروژه ها و تیم هایی است که برنامه های کاربردی و زیرساختهایی را در درجه اول برای بلاکچین اتریوم تشکیل می دهند.

۲۰۱۹ جوزف لوبین:

در پایان سال ۲۰۱۸ ، ConsenSys  با کاهش قابل توجهی در بازار خرس پایدار (که ‘زمستان رمزنگاری’ نیز نامیده می شود) کاهش یافت و حدود ۱۶٪ کارمندان را تعدیل کرد. در سال جاری تمرکز بر چرخاندن پروژه هایی که در زیرساخت های مهم اتریوم به سرمایه گذاری های جداگانه و تأمین مشارکت های مختلف استراتژیک کار نمی کنند ، متمرکز شده است. در ماه سپتامبر ، لوبین اعلام کرد که ConsenSys به عضویت کنسرسیوم پروژه های Hyperledger برای کار بر روی راه حل های قابل تعامل و پل بین بلوک های مجاز هایپر لجر و اتریوم تبدیل می شود.

در ماه ژوئن ، هنگامی که صنعت در مورد آشکار ساختن ، لیبرا از فیس بوک ناراحت بود ، لوبین با انتقاد از طراحی رمزنگاری Libra ، آن را ‘گرگ متمرکز در لباس گوسفند غیر متمرکز’ نامید. در ماه نوامبر ، هنگامی که چین مذاکرات اولیه درباره ارز دیجیتالی بانک مرکزی خود را آغاز کرد ، لوبین ابراز امیدواری کرد که این ارز جدید به گونه ای طراحی شود که قابلیت همکاری با کلکسیون های بازتر و غیرمترقبه مانند اتریوم را فراهم کند.

آنچه برای سال ۲۰۲۰ انتظار داریم:

با توجه به اینکه سال ۲۰۱۹ یک سال جهت یابی مجدد و سازگاری برای ConsenSys بود ، ما انتظار داریم این شرکت به جای اینکه در پروژه های بی شماری بدون مدل های کسب و کار خود پایدار باشد ، تمرکز خود را در تأمین بودجه و مشارکت در توسعه زیرساخت ها و توسعه پروتکل ادامه دهد. ما همچنین پیش بینی می کنیم که لوبین و کونسنسیس برای تأمین مشارکتهای استراتژیک با محوریت توسعه بلاکچین سازمانی و قابلیت همکاری با سایر شبکه های بلاکچین تلاش خواهند کرد.

منبع : کوین تلگراف

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.