هواداران AC Milan برای انتخاب شعار جدید این باشگاه فوتبال از توکن های بلاکچینی (رمزارز هواداری) استفاده می کنند

0

غول فوتبال اروپا ، AC Milan با رای دادن به شعار باشگاه برای بقیه فصل بازی ، اولین توکن ACM خود را راه اندازی کرد.

best assets for 2022

طبق اعلامیه ۱۱ فوریه ، توکن هواداران ACM این باشگاه در حال حاضر در تعامل طرفداران در سایتSocios.com است که به هواداران امکان می دهد توکن را که به نظرسنجی های باشگاه ، جوایز VIP ، شناسایی طرفداران فوق العاده ، بازی ها و تالارهای گفتگو دسترسی میدهد، خریداری کنند. این توکن به قیمت  6.68 دلار آغاز به کار کرد.

با همکاری شرکت بلاکچین Chiliz ، AC Milan در حال ارائه رمزارز ACM با یک نظرسنجی شعار تیمی است که دارندگان ACM را برای ایجاد و الهام بخشیدن به بازیکنان برای بقیه بازی فصل ۲۰۲۰-۲۰۲۰ سری A ، صاحب نظر میکند. شعار برنده در داخل رختکن تیم اول در ورزشگاه  San Siro قرار می گیرد.

این نظرسنجی که برای هفته آینده برنامه ریزی شده است، به منظور ارائه به بیش از ۵۰۰ میلیون هوادار میلان در سراسر جهان برای حمایت از ستاره های فوتبال مورد علاقه خود طراحی شده است.

AC Milan رسماً برنامه خود را برای راه اندازی توکن هواداران ACM در Chiliz  در ژانویه ۲۰۲۱ اعلام کرد تا در میان محدودیت های مداوم COVID-19 به هواداران باشگاه هم برسد.

قبل از کمک به میلان در راه اندازی توکن هواداران خود ، Chiliz  و Socios  تعدادی توکن هایی برای چندین باشگاه ورزشی و سازمان از جمله FC بارسلونا ، یوونتوس و پاری سن ژرمن راه اندازی کردند. هواداران بارسلونا از توکن ها برای رای دادن در مورد قرار دادن یک اثر هنری با طراحی هواداران در رختکن تیم استفاده کردند ، در حالی که هواداران یوونتوس این فرصت را داشتند که آهنگ جشن جدید این باشگاه را انتخاب کنند.

منبع : cointelegraph

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.