بیتکوین پتانسیل رشد صعودی تا قیمت ۱۰۰ هزار دلار در این چرخه و ۱ میلیون دلار تا سال ۲۰۳۵ را دارد

0 31

الکس ساندرز می گوید ، بیتکوین می تواند در طی چند هفته از بالاترین رقم ۲۰،۰۰۰ دلاری خود بگذرد (بیتکوین پتانسیل رشد صعودی تا قیمت ۱۰۰ هزار دلار را دارد.) ، در حالی که اتر برای شکستن رکورد خود به یک سال زمان نیاز دارد. الكس ساندرز ، مدیر عامل ناگت نیوز گفته است كه بیتکوین می تواند در مدت ۵ سال ۱۰۰،۰۰۰ دلار و تا سال ۲۰۳۵ به ۱ میلیون دلار برسد.
مایکل ون دو پوپه، تحلیلگر بازار، در مصاحبه ای با کوین تلگراف ، شرایط فعلی را به عنوان زمینه عالی برای صعودهای جدید توصیف کرد.

ساندرز: قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۳۵ به ۱ میلیون دلار خواهد رسید

وی گفت: “یا این افزایش در چند هفته آینده مثل حال حاضر ادامه خواهد داشت و خیلی سریع به ۲۰،۰۰۰ دلار می رسد ، یا اینکه در حال حاضر رشد کمی خواهد داشت و امیدوارم که در سال آینده رشد مثبت باشد.”

ساندرز در حالی صحبت می کرد که قیمت بیتکوین در بالاترین قیمت اخیر  یعنی ۱۸،۴۰۰ دلار و بازه وسیعی نوسان دارد ، که بیشتر در محدوده ۱۷،۷۰۰ دلار متمرکز شده است. روند صعودی بسیار سریع بوده و عملکرد هفتگی به تنهایی تا ۱۵٪ بازده داشته است.
با نگاه به آینده ، ساندرز معتقد بود که شش یا هفت رقم برای بیتکوین خالی از لطف نیست.

او به ون دو پوپه گفت : “من صادقانه فکر می کنم که بیتکوین در پنج سال آینده به ۱۰۰۰۰۰ دلار برسد (بیتکوین پتانسیل رشد صعودی تا قیمت ۱۰۰ هزار دلار را دارد.) ، و بعد این اتفاق خواهد افتاد  … خوب آیا آنها واقعاً سعی می کنند آن را تعطیل کنند یا چگونه آن را تنظیم و تجارت می کنند؟”

“و اگر اجازه داده شود كه فقط به مأموریت خود ادامه دهد و همه پولها را از سراسر جهان جذب كرده و به یك ارز ذخیره جهانی تبدیل شود … من فکر می کنم ما می توانیم برای هر سکه به قیمت یک میلیون دلار برسیم ، حتی اگر ۱۵ سال طول بکشد. ”


نگرانی های ساندرز در مورد قانونی بودن در صورت افزایش قیمت عمده ، همان نظر سرمایه گذار بزرگ ری دالیو را میرساند که نظرات وی در مورد بیتکوین این هفته باعث تبلیغات چشمگیر شد.

منبع : cointelegrap

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.