بلاکچین فانتوم FTM از ۳ میلیون تراکنش عبور می کند

0 1,144

فانتوم سریعترین پلتفرم بلاکچین ، به طور مداوم از انتظارات کاربران و سرمایه گذاران فراتر رفته و امروز ، از ۳ میلیون تراکنش عبور می کند.

پلتفرم فانتوم از زمان معرفی اولیه خود با سرعت سریع شبکه و هزینه های معاملاتی پایین ، از تمام انتظارات بهتر عمل کرده است. هرچه بیشتر کاربران از این پلتفرم استفاده می کنند از طریق فناوری نوآورانه فانتوم می توانند بلافاصله با تقریباً صفر هزینه معاملات را انجام دهند.

این نقطه عطف شگفت انگیز پس از به روزرسانی موفق اخیر شبکه فانتوم رخ می دهد که تجربه کاربر را از طریق به حداکثر رساندن سرعت و کارایی معامله بهینه می کند. این ارتقا اطمینان داد که تراکنش های کاربر در عرض ۱ ثانیه به اتمام می رسد ، و بدون در نظر گرفتن شرایط شبکه ، کارایی انتشار حوادث بهبود می یابد. جامعه ارزهای رمزنگاری شده به طور فزاینده ای آگاه شده اند که چگونه فناوری محبوب بلاکچین فعلی می تواند با سرعت معاملات subpar و ازدحام شبکه منسوخ شود. از زمان معرفی ، فانتوم به دنبال حل دقیق این نگرانی ها بوده است.

مزایای فانتوم

پروتکل اجماع aBFT بدون اجازه Fantom عدم تمرکز ، مقیاس پذیری و امنیت را در حین ارائه سرعت و کمترین هزینه تراکنش تضمین می کند. سازگاری EVM این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا از آدرس مشابهی که در Ethereum دارند استفاده کنند و به ابزارهای مشابه دسترسی داشته باشند ، حتی در هنگام پردازش تراکنش ها با سرعت بسیار سریعتر و با هزینه کمتر است.

به دلیل کم هزینه بودن و کارایی زمان Fantom ، این پلتفرم گروهی از طرفداران و متحدان را به خود جلب کرده است. از جمله قوی ترین حامیان Fantom می توان به Harry Yeh از گروه Quantum FinTech ، رهبر در فضای سرمایه گذاری fintech اشاره کرد. Quantum و Fantom برای حمایت از راننده Scuderia AlphaTauri پیر گسیلی برای فصل ۲۰۲۱ فرمول یک به هم پیوستند. این امر برای Fantom برای به دست آوردن آگاهی از نام تجاری در مقیاس بزرگتر و تلاش بازاریابی با بازدهی احتمالی بزرگ در آینده به دلیل پوشش گسترده فصل مسابقه ، کلیدی است.

موفقیت بی نظیر Fantom در فضا نمونه خوبی از چگونگی بستر ایده آل است. آنها نه تنها از ۳ میلیون تراکنش فراتر رفته اند بلکه این پلتفرم از جنبه های دیگر نیز در حال رشد است. ۲۰۰۰۰۰ معامله روزانه از طریق سیستم عامل انجام می شود ، ۱۵ برابر افزایش در کیف پول اصلی منحصر به فرد در سال ۲۰۲۱ تا کنون وجود دارد ، زیرا اکنون ۷۶۰۰۰ کیف پول اصلی منحصر به فرد در شبکه وجود دارد (علاوه بر ۲۲۰۰۰ کیف پول Ethereum که FTM را نگه می دارد) و وجود داشته است از ابتدای آوریل ۱۰ برابر افزایش مصرف گاز داشته.

منبع : businesswire

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.