جک دورسی مدیر عامل توئیتر و رپر معروف آمریکایی Jay-Z مقدار ۵۰۰ بیتکوین به هند و آفریقا کمک ارسال کردند

0

ساعاتی پس از آنکه یک منبع ناشناس ادعا کرد هند ممنوعیت همه ارزهای رمزپایه را صادر می کند، جک دورسی و Jay-Z اعلام کردند که ۵۰۰ بیتکوین برای کمک ارسال خواهند کرد.

best assets for 2022

جک دورسی ، مدیرعامل توئیتر ، از ایجاد اعتماد با ارسال بیتکوین هایی  (BTC)  به ارزش ۵۰۰ BTC (23.7 میلیون دلار) همراه با خواننده رپ ، Jay-Z ، برای تیم هایی که در هند و آفریقا کار می کنند ، خبر داد.

دورسی در ۱۲ فوریه نیز در رابطه با جلب اعتماد در این مورد صحبتهایی کرده بود.

فرم درخواست اعضای هیئت مدیره که “اعتماد” نامیده می شود ، بیانیه ماموریت “بیتکوین را به پول اینترنت تبدیل کنید” را نشان می دهد.

توئیت مدیر عامل توییتر تنها چند ساعت پس از انتشار اخبار در مورد برنامه های ادعای هند برای ممنوعیت کامل استفاده از ارزهای رمزپایه در مرزهای خود ظاهر شد. به گفته یک منبع ناشناس که با بلومبرگ صحبت کرد ، دومین کشور پرجمعیت جهان به زودی می تواند تمام دارایی های رمزنگاری شده را ممنوع کند و به کاربران ۳ تا ۶ ماه مهلت بدهد تا دارایی های خود را تصفیه کنند.

در تاریخ ۱۰ فوریه ، جک دورسی ۱ میلیون دلار به سازمان غیر انتفاعی Coin Center مستقر در Washington D.C اهدا کرد که همچنین کمک مالی ۲ میلیون دلاری از شرکت مدیریت دارایی Grayscale دریافت کرد. شیفتگی مستمر دورسی نسبت به بیتکوین اخیراً شاهد ایجاد یک گره کامل بیتکوین از Macbook خود بود ، به این معنی که او اکنون در تأیید بلاکچین بیتکوین سهیم است.

منبع : cointelegraph

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.