رمزارز (NKN) 1300٪ در یک ماه سود داد ، در راهش برای رسیدن به کل دنیا

0 1,143

رمز ارزهای رمزپایه بومی New Kind of Network (NKN) تنها در ماه گذشته بیش از ۱۳۰۰٪ افزایش قیمت داشته است.

چه اتفاقی افتاد: NKN در ۶ آوریل به بالاترین سطح ۰.۷۷۴۹ دلار افزایش یافت و یک شبه ۱۶۰٪ سود کسب کرد زیرا بلاکچین بیش از ۶۲۹۰۰ گره اجماع کامل را گزارش داد ، همانطور که اولین بار توسط Cointelegraph گزارش شد.

NKN که توسط گره های اجماع اندازه گیری می شود ، اساساً بزرگترین شبکه بلاکچین موجود در جهان امروز است.

برای مقایسه ، بیتکوین (BTC) و اتریوم (ETH) که بزرگترین بلاکچین ارزهای رمزنگاری شده توسط حجم بازار هستند ، هرکدام در حال حاضر حدود ۱۰ هزار گره اجماع کامل دارند.

ژنگ “بروس” لی در یک وبلاگ اخیر با عنوان “چرا میلیاردها گره مهم هستند” ، توضیح داد ، “NKN اساساً یک شبکه ارتباطی داده است. بنابراین هرچه تعداد گره بیشتر باشد ، ظرفیت شبکه بالاتر خواهد بود.

تصور کنید Vodafone در اروپا ، AT&T در آمریکا یا China Mobile در چین است ، هرچه تعداد برج های سلولی آنها بیشتر باشد ، تجربه کاربری در تلفن های هوشمند آنها بهتر است. این برای NKN نیز اعمال می شود ، زیرا هر گره داده و به اشتراک گذاری پهنای باند را انجام می دهد. “

NKN یک پروتکل منبع باز برای شبکه های همتا به همتا مبتنی بر بلاکچین است که پهنای باند شبکه و اتصال اینترنت را به اشتراک می گذارد. شبکه اثبات کار غیرمتمرکز (PoW) در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شد اما در چند هفته گذشته بیشترین جذابیت را داشته است.

طبق داده های Binance Research ، تعداد معاملات روزانه در بلاکچین NKN به بالاترین میزان خود یعنی ۷۲۹ رسید ، در مقایسه با ماه های گذشته ، که در آن روزانه به طور متوسط ۲۰ تا ۳۰ معامله ثبت می شود. تعداد معاملات بزرگ ، یعنی معاملات زنجیره ای ، بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار ، در ماه گذشته نیز شاهد افزایش ناگهانی بود.

اندکی پس از مبادله رمزنگاری Binance اعلام کرد که انگیزه افزایش یافته این پروژه شکل گرفت ، که “hodlers” NKN می توانند از طریق حساب Binance خود تا ۲۰٪ APY در اختیار داشته باشند.

منبع : benzinga

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.