کیف پول ریپل

0

کیف پول ریپل به کاربرانی نیاز دارند که بیست XRP برای رزرو آدرس کیف پول خود داشته باشند. به همین دلیل انتخاب اولین کیف پول مناسب برای صرف نکردن ۲۰ XRP در چندین آدرس واقعاً مهم است.

best assets for 2022

بیایید هر یک از انواع کیف پول های ریپل و نقاط قوت و ضعف آنها را مرور کنیم.

کیف پول نرم افزاری

در حال حاضر ، متداول ترین روش ذخیره ارزهای رمزنگاری شما استفاده از یک کیف پول نرم افزاری است. این مدل کیف پول ها در اشکال متنوعی قرار دارند.همچنین کیف پول آنلاین وجود دارد ، از آنجا که تقریباً به هر وسیله ای در هر کجا که باشید ، می توانید به ارزهای خود دسترسی داشته باشید ، زیرا آنها کلیدهای خصوصی شما را بصورت آنلاین ذخیره می کنند ولی امن ترین گزینه نیستند.

همچنین برنامه هایی برای دستگاه های تلفن همراه شما ، رایانه هایی که در سیستم عامل های مختلف در حال اجرا هستند ، پسوند مرورگر و غیره وجود دارد. برای ایمنی بودجه خود ، توصیه می کنیم از کیف پول نرم افزاری استفاده کنید که فقط کلیدهای خصوصی شما را بصورت آفلاین ذخیره می کند ، یعنی داخل دستگاه خاصی که در حال حاضر از آن استفاده می کنید.

کیف پول موبایل

ریپل

همانطور که از نام آن معلوم است ، کیف پولهای موبایل برنامه هایی هستند که می توانند در تلفن هوشمند شما استفاده شوند. مثل همیشه ، برنامه های متنوعی وجود دارد ، اما ما فقط توصیه می کنیم از کلیدهای خصوصی شما منحصراً در دستگاهی که برنامه نصب شده است استفاده کنید و در برخی از سرورها بصورت آنلاین ذخیره نکنید. این همچنین بدان معنی است که شما به بهترین وجه از استفاده از برنامه های کیف پول همراه در ارتباط با مبادلات خودداری می کنید.

کیف پول دسکتاپ / وب ریپل

کیف پولهای دسکتاپ برنامه هایی هستند که می توانید در رایانه خود بارگیری کنید. برخی از شرکت ها نسخه موبایل و دسک تاپ کیف پول خود را با گزینه همگام سازی این دو ارائه می دهند. کیف پولهای وب ، که اغلب به آنها کیف پول آنلاین نیز گفته می شود ، در واقع وب سایتهایی هستند که شامل خدمات کیف پول ارائه شده توسط صرافی ها میباشند.آنها شاید غیر امن ترین روش برای ذخیره ارزهای رمزپایه هستند. اگر تصمیم به استفاده از چنین کیف پول دارید ، به خاطر داشته باشید که در بیشتر موارد کلید خصوصی شما در سرور شرکت ذخیره می شود. این بدان معناست که شما واقعاً کنترل کیف پول و XRP خود را در دست ندارید.

کیف پول های سخت افزاری ریپل XRP

کیف-پول-سخت-افزاری-ریپل

کیف پول های سخت افزاری دستگاه های USB ضعیفی هستند و به نحوی ساخته شده اند تا بتوانید بودجه رمزگذاری خود را بصورت آفلاین ذخیره کنید. آنها قادر به تولید کلیدهای خصوصی و امضاهای دیجیتال به صورت آفلاین و درون خود دستگاه هستند و همین امر باعث می شود آنها از هک شدن مصون بمانند.

علاوه بر این ، برخی نسخه ها دارای کارت شبکه امنیتی هستند و اکثر مدلهای مدرن دارای صفحه ای هستند که می توانند معاملات را مجدداً بررسی و از سیستم خارج شوند. همچنین یک لایه امنیتی اضافه شده به صورت یک عبارت بازیابی وجود دارد که می توانید حتی اگر خود کیف پول آسیب دیده ، از بین برود یا سرقت شود ، برای بازگرداندن وجوه خود استفاده کنید.

کیف پول کاغذی ریپل

در اصل ، کیف پولهای کاغذی یک تکه کاغذ هستند که کلیدهای عمومی و خصوصی کیف پول روی آنها چاپ شده است. این کلیدها معمولاً به صورت آفلاین تولید می شوند ، بنابراین اینترنت و هکرهای موجود در آنجا حتی از وجود آن آگاه نیستند. با این حال ، آنها یک نقطه ضعف عمده دارند.

آنها یک تکه کاغذ هستند که می توان آنها را به راحتی جابجا کرد ، از دست داد ، در اثر آتش سوزی یا آب و غیره از بین میروند. اما مراحلی برای ایمن نگه داشتن آن وجود دارد ، مانند سفارش دادن یک کیف پول با مهر و موم ضد آفتاب ، لمینت کردن آن ، دفن آن در باغچه یا قرار دادن آن در صندوق امانات.

نحوه راه اندازی کیف پول کاغذی ریپل

یکی از مطمئن ترین راه های ذخیره ارز دیجیتالی شما از جمله ریپل ، تنظیم کیف پول کاغذی میباشد، زیرا به اینترنت وصل نشده است. آسانترین راه برای ایجاد کیف پول کاغذی ریپل استفاده از مشتری حداقلی Ripple است. اول از همه ، باید هویت خود را تأیید کنید. برای این منظور ، یک کلید مخفی را در زیر هویت موجود وارد کنید. همچنین می توان با استفاده از برنامه ‘ایجاد هویت’ تولید یک کلید عمومی و خصوصی را انجام داد.

کلید عمومی به طور معمول با ‘r’ شروع می شود ، در حالی که کلید خصوصی ۲ کلید اصلی عمومی است. لطفاً توجه داشته باشید که کاربران باید کلیدهای تولید شده یا انتخاب شده را بر روی یک کاغذ بنویسند. فقط از این طریق آنها می توانند به بودجه خود دسترسی پیدا کنند. تا زمانی که ۲۰ XRP را به آدرس کیف پول خود ارسال نکنید ، کیف پول آفلاین است.

منبع: کوین تلگراف

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.