Holochain ( هولو چین ) به اختصار HOT

کانال سیگنال رایگان تلگرام فیوچرز ارزدیجیتال و فارکس

HOT ساختار داده برای محاسبات توزیع شده مقیاس پذیر.

Holochain ( هولو چین ) به اختصار HOT  در نظر دارد یک چارچوب منبع باز ‘عامل محور’ برای ساخت برنامه های کاربردی توزیع شده بین همسانان باشد.

هولوچین به دو سطح مختلف متکی است ، یک سطح جهانی که به عنوان یک جدول هش توزیع شده معتبر و یک سطح محلی ساخته شده است ، جایی که هر دپ  dApp یا قرارداد هوشمند دارای بانک اطلاعاتی خود با قوانین اعتبارسنجی خاص خود (یعنی ‘DNA’) از جمله انتخاب مکانیسم اجماع اختیاری دارد. این بدان معنی است که هولو چین در هر برنامه دارای یک ‘زنجیره’ است. سطح جهانی افزونگی داده ها را ضمانت می کند تا در دسترس بودن داده ها را تضمین کند و به عنوان پلی در میان dApps عمل می کند تا نقض کننده قوانین اعتبار محلی را به روشی اعلام کند.

از سوی دیگر ، هولو یک بستر میزبانی از همتا توزیع شده برای برنامه های Holochain است. هولو از گونه ای از اثبات اقتدار به نام اثبات سرویس استفاده می کند ، که در آن رفتار گذشته در dApps های مختلف به عنوان معیار ‘اقتدار’ یا ‘خدمات به هولو’ مورد استفاده قرار می گیرد.

هدف این است که به مردم امکان دسترسی به dApps های ساخته شده بر روی Holochain را بدون نیاز به اجرای خود موتور هولو چین بدهد. بنابراین هولو ‘میزبانی وبی را انجام داد که Airbnb به هتل ها انجام داد: هرکسی می تواند با تبدیل رایانه خود به منبع درآمد ، با دریافت هولوئیل برای میزبانی برنامه های توزیع شده ، میزبان شود.’

توکن هولو تقریباً ۱۳۳ میلیارد و بر پایه اتریوم یعنی  ERC-20،است. HOT ، می تواند با سرعت ۱: ۱ به HoloFuel (HOLO) تبدیل شود ، اما ، گاز نیست ، بلکه به سادگی از گردش خارج می شود. هدف این است که HOT به عنوان پلی بین HOLO و سایر دارایی های رمزنگاری خدمت کند. HoloFuel یک ارز مستقر از هولو چین است که نشان دهنده یک تعهد خدمات پیمانکاری است که برای میزبانی قابل بازخرید است.

سایت رسمی HOT جهت اطلاعات بیشتر

  • سلب مسئولیتمطالب بیان شده در این مقاله به هدف معرفی پلتفرم  مذکور  بیان شدند و به هیچ عنوان نباید توصیه‌ای برای سرمایه گذاری و فعالیت در این پروژه  در نظر گرفته شوند. مسئولیت هر گونه سود و ضرر ناشی از فعالیت در پروژه  نام برده شده به عهده خود کاربران است و ایران بلاکچین مسئولیتی درباره این مسائل نخواهد داشت.
  • هیچ وقت  برای سرمایه‌گذاری مخارج زندگی روزانه خود را وارد بازار مالی و سهام نکنید.
  • جهت ورود به بازار و تهیه سرمایه اولیه  اقدام به فروش اموال خود نکنید.
  • همه میدانیم  احتمالا ریسک کردن باعث موفقیت خواهد شد ولی هیچ وقت با تمام سرمایه خود ریسک نکنید.
  • هرگز بیشتر از ۲۰% وجه خود را وارد سرمایه‌گذاری‌های پر ریسک نکنید.
  • یک شبه پولدار شدن به کمک سایتهای سرمایه گذاری اینترنتی غیر ممکن است.
  • همیشه در بازارهای مالی سرمایه خود در بین چندین سبد یا همان چندین سایت معتبر پخش کنید.
  • توجه کنید که اگر سایتی سود شما را یکبار واریز کرد دلیلی بر واریز مجدد سود به شما ندارد!
  • اگر به هر دلیلی فکر میکنید که نمیتوانید ریسک بپذیرید از سرمایه گذاری اینترنتی در سایت های معرفی شده بشدت پرهیز کنید.
  • منبع : binance
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.