Phoenix Global ( فنیکس گلوبال ) به اختصار PHB

0 90

رمز ارز PHB بستر اطلاعاتی بازار برای اقتصاد چین.

Phoenix Global ( فنیکس گلوبال ) به اختصار PHB یک بستر اطلاعاتی بازار است که اقتصاد و بازارهای سرمایه چین را در بر می گیرد. هدف از این پروژه اتصال متخصصان صنعت به یکدیگر برای به اشتراک گذاشتن بینش خود است.

دسترسی به پلت فرم نیاز به پرداخت با توکن یا رمز ارز PHB دارد ، در حالی که مشارکت کنندگان محتوا نیز با این توکن ها پاداش می گیرند.

علاوه بر انتشارات ، این پلت فرم همچنین خبرنامه بازارها و یک شبکه متخصص را برای مشاوره فراهم می کند.

Phoenix Global اولین پروژه مستقر در NEO بود که ICO را انجام داد. توکن PHB به عنوان پرداخت برای کلیه خدمات موجود در اکوسیستم Red Pulse استفاده می شود.

همچنین در سایت این پروژه آمده است که:

PHB با در نظر گرفتن مصرف کننده برای شرکت ساخته شده است. برنامه های مصرف کننده غیرمتمرکز ساخته شده برای مقیاس پذیری بالا و متناسب با تجربه مشتری موجود را به سرعت توسعه و استقرار دهید.

اتصال داخلی به دنیای واقعی. با یک میان افزار ادغام اختصاصی ، dApps خود را به راحتی و به طور موثر به سیستم های خارجی و منابع داده متصل کنید.

مقیاس پذیری را با جدا کردن جریان های کاری در سطح شرکت از شبکه اصلی بهینه کنید. اکوسیستم برنامه خود را در چندین زنجیره جانبی مقیاس بندی کنید.

سازوکار اجماع برای ترکیبی از عملکرد و چابکی در استقرار برنامه های کاربردی مصرف کننده طراحی شده است. دارایی ها را به راحتی بین شبکه اصلی (DPOS) و شبکه های جانبی (POS) انتقال دهید.

سایت رسمی PHB جهت دریافت اطلاعات بیشتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.