ProofofAuthority Network ( پروف اف اتوریتی نتورک ) به اختصار POA

0 82

رمز ارز POA زنجیره قابل تایید توسط مجوز عمومی مبتنی بر اتریوم.

ProofofAuthority Network ( پروف اف اتوریتی نتورک ) به اختصار POA یک شبکه مستقل است که توسط گروهی از معتبرین اعتبار سنج های شبکه تأمین می شود. کلیه معتبرین شبکه ، اسناد رسمی هستند که طبق قانون قابل اجرا در ایالات متحده مجاز هستند. هر اعتبارگر در تولید بلوک دارای وزن برابر است.

یک اعتبار سنج  در اینجا با داشتن سهم در شبکه انتخاب نمیشود بلکه باید هویت خود را تأیید کند. با در اختیار داشتن این هویت برای تأمین امنیت شبکه در ازای پاداش بلوک ، یک اعتبار دهنده با جلوگیری از عملکرد بدخواهانه یا تبانی با سایر اعتبارگرها تشویق می شود. با اجرای حکمرانی زنجیره ای ، بازیگران مخرب می توانند حذف و جایگزین شوند.

سازمان خودمختار غیر متمرکز POA (DAO) با مراسمی قابل اعتماد آغاز شد.. Master Ceremonies 12 کلید اصلی را برای ۱۲ اعتبار سنج اولیه توزیع کرد. این اعتبار سنج های اولیه همه دفترچه یادداشت های عمومی ایالات متحده دارای مجوز بودند (این یک الزام برای همه معتبرین شبکه POA است). کلیه اطلاعات مربوط به اعتبار سنج از طریق اعتبار سنجی DApp برای مراجع متقابل عمومی و در دسترس است.توکن یا رمز ارز POA برای تعامل با برنامه ها و خدمات موجود در اکوسیستم برای پرداخت هزینه ها استفاده می شود.

این پروژه همچنین محصولات و ابزارهایی را برای بهبود قابلیت همکاری ، زیرساخت ها و شفافیت در سراسر اکوسیستم ، از جمله BlockScout ، یک کاشف منبع باز ، TokenBridge ، یک راه حل انتقال دارایی های چند زنجیره ای و شبکه xDai ، یک شبکه مبتنی بر سکه ایجاد می کند.

همچنین در سایت این پروژه امده است که:


سازمان POA همچنین محصولات و ابزارهایی را برای بهبود قابلیت همکاری ، زیرساخت ها و شفافیت در کل اکوسیستم توسعه می دهد. اینها شامل BlockScout ، یک کاوشگر منبع باز ، TokenBridge ، یک راه حل انتقال دارایی چند زنجیره ای است.
تعامل با POA Core به شما کمک می کند تا یک برنامه درجه یک را در سیستم عامل ما تجربه کنید و ایجاد کنید. Welcome to POA Core یک شبکه مستقل است که توسط گروهی از اعتبار سنج های معتبر تأمین می شود. همه اعتبارسنجان موجود در شبکه اسناد رسمی ایالات متحده هستند و اطلاعات آنها در دسترس عموم است. این گروه توزیع شده اعتبارسنجهای شناخته شده به شبکه امکان می دهد معاملات سریع و ارزان را انجام دهد.به POA Core خوش آمدید!

سایت رسمی poa جهت کسب اطلاعات بیشتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.