شبکه Raiden ( رایدن ) به اختصار RDN

0 79

رمز ارز RDN راه حل مقیاس پذیری خارج از زنجیره ای برای اتریوم میباشد.

شبکه Raiden ( رایدن ) به اختصار RDN  یک راه حل مقیاس خارج از زنجیره ای برای انجام انتقال توکن های سازگار با ERC20  در بلاکچین اتریوم است.

مشابه شبکه لایتنینگ در بیتکوین ، شبکه Raiden امکان انتقال ایمن انواع توکن ها را در اتریوم بین شرکت کنندگان و بدون نیاز به اجماع جهانی امکان پذیر می کند. این امر با استفاده از نقل و انتقالات دیجیتالی و قفل شده ، به نام اثبات تعادل حاصل می شود ، که توسط سپرده های زنجیره ای که قبلاً راه‌اندازی شده بود ، به طور کامل وثیقه است.

کانالهای پرداخت امکان انتقال نامحدود و دو طرفه بین دو شرکت کننده را فراهم می کنند ، مادام که مبلغ خالص نقل و انتقالات آنها از توکن های سپرده شده تجاوز نکند. این نقل و انتقالات را می توان بصورت لحظه ای و بدون هیچ گونه دخالت از بلاکچین واقعی خود انجام داد.

توکن یا رمز ارز RDN در کانالهای ریزپرداخت در μRaiden قابل استفاده است.

همچنین در سایت این پروژه آمده است که :

شبکه Raiden یک لایه زیرساختی بر روی بلاکچین اتریوم یا ETH است. در حالی که ایده اصلی ساده است ، پروتکل اساسی کاملاً پیچیده و پیاده سازی غیر پیش پا افتاده است. با این وجود می توان مشخصات فنی را حذف کرد ، به گونه ای که توسعه دهندگان می توانند با یک API ساده برای ایجاد برنامه های غیرمتمرکز مقیاس پذیر مبتنی بر شبکه Raiden ارتباط برقرار کنند.

بلاکچین مقیاس خوبی ندارد زیرا لازم است در مورد نظم و نتیجه همه انتقالها توافق جهانی وجود داشته باشد. هر شرکت کننده باید در مورد تمام به روزرسانی های دفتر مشترک اطلاعات کسب کند. محدودیت های سخت افزاری و پهنای باند محدودیتی را برای تعداد به روزرسانی در ثانیه تعیین می کنند که می تواند در یک شبکه غیرمتمرکز به اشتراک گذاشته شود.ما در حال حل این مشکلات هستیم.

سایت رسمی RDN جهت دریافت اطلاعات بیشتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.