Stellar ( استلار ) به اختصار XLM

0

رمز ارز استلار xlm یک شبکه باز برای ذخیره و جابجایی پول.


رمز ارز استلار Stellar به اختصار XLM یک شبکه منبع باز است و مأموریت ‘ایجاد دسترسی عادلانه به سیستم مالی جهانی’ را دارد. Stellar توسط بنیاد توسعه ستارگان ، یک سازمان غیرانتفاعی تأسیس شده در سال ۲۰۱۴ اغاز شد.

بهترین سبد ارز دیجیتال


هدف آن ایجاد زیرساخت های مالی جهانی است که امکان جابجایی اشکال سنتی پول و دستیابی به بازارهای جدید را آسان می کند. این هدف با تسهیل معاملات نمایندگی های دیجیتالی ارز (مانند دلار ، یورو ، BTC و غیره) بر روی یک هدر واحد انجام می شود.


استلار برای دستیابی به اجماع شبکه از پروتکل اجماع ستاره ای استفاده می کند ، که بر اساس توافقنامه بیزانس فدرال است. Stellar کیت ها و API های مختلف نرم افزاری را برای ایجاد و استفاده از Stellar تا حد امکان در اختیار شما قرار می دهد.


توکن استلار ، Lumen (XLM) ، برای جمع آوری استفاده می شود و روش پرداخت برای کلیه خدماتی است که سیستم ارائه می دهد.

در سایت رسمی رمزارز استلار گفته شده است که :

Stellar امکان ایجاد ، ارسال و تجارت نمایندگی دیجیتال از انواع پول را فراهم می کند: دلار ، پزو ، بیتکوین و تقریباً هر ارز دیگر. این پروژه طراحی شده است تا تمام سیستم های مالی جهان بتوانند در یک شبکه واحد با هم کار کنند.

API و SDK Stellar آماده کمک به شما در تبدیل دنیای مالی هستند و ارتباطات ارزی این شبکه می تواند حتی به یک شرکت کوچک قدرت یک بانک بین المللی را بدهد. در این سایت آنچه می توانید با چند خط کد ایجاد کنید آمده است.

سایت رسمی استلار جهت دریافت اطلاعات

آموزش تحلیل تکنیکال صفر تا صد برای تمام گروهها
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.