سوییفت بلاکچین SWFT Blockchain به اختصار SWFTC چیست؟

0

SWFTC یک بستر کیف پول و ارز چند منظوره.


SWFT Blockchain ( سوییفت بلاکچین ) به اختصار SWFTC یک پلتفرم مبتنی بر اتریوم است که به کاربران امکان می دهد ارزهای رمزپایه ای را مبادله ، تجارت و پرداخت کنند.
این پلت فرم از سیستم وام دهی در کیف پول خود پشتیبانی می کند.
SWFTC برای فعال کردن کلیه قابلیت های موجود در سیستم عامل استفاده می شود و دارندگان SWFTC نیز از تخفیف خدمات استفاده می کنند.
این پروژه در فروش ویژه توکن های انجام شده از آگوست ۲۰۱۷ تا ژانویه ۲۰۱۸ ، ۱۶.۷۹ میلیون دلار دریافت کرده است.

دوستان خود را به SWFT Blockchain دعوت کنید و در هر بار انجام یک تراکنش پاداش SWFTC دریافت کنید.

با بسته های قرمز بیش از ۱۰۰ ارز رمزنگاری شده را به مخاطبان خود معرفی کنید. یکی را در هر کجا در رسانه های اجتماعی خود با هر کسی به اشتراک بگذارید.

وام SWFT یک سرویس وام دهی وثیقه است. کاربران اکنون می توانند حداکثر ۱ میلیون دلار تتر (USDt) یا ۱۰۰ بیتکوین (BTC) در چند ثانیه وام بگیرند. برای وام گرفتن در برنامه SWFT دو مرحله طول می کشد: ۱) مقدار BTC یا USDT را انتخاب کنید ، و ۲) دوره زمانی وام را انتخاب کنید. این سود از قبل با نرخ روزانه ۰.۰۳ محاسبه می شود. به زودی ، کاربران می توانند وام خود را برای سایر کاربران SWFT Lending صادر کنند.

به گفته عوامل این پلتفرم :

“این برنامه قابل مقایسه نیست – رابط کاربری خوبی دارد و کاربر پسند است. توسعه دهندگان به دلیل ویژگی های آن شایسته تقدیر هستند. این برنامه به من امکان می دهد بدون خروج از کیف پول شخصی خود ، بیش از ۲۰۰ ارز را در ثانیه عوض کنم. وای! ”

برای اطلاعات بیشتر به سایت اصلی میتوانید مراجعه فرمایید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.