آندریاس آنتونوپولوس میزبان پادکست ‘بیایید در مورد بیتکوین صحبت کنیم ‘

0

آندریاس آنتونوپولوس معروف به حمایت و آموزش بلاکچین و ارزهای رمزنگاری شده.

سن : ۴۷ سال

best assets for 2022

محل تولد : یونان

محل زندگی : انگلستان

رده : رسانه

کالج : دانشگاه لندن

‘نبود شمول مالی یک اشکال در سیستم مالی سنتی نیست. این نتیجه مستقیم از معماری نظارتی و سیاست های واسطه ها است. ‘

زندگینامه آندریاس آنتونوپولوس :

آندریاس آنتونوپولوس یک متخصص برجسته و طرفدار سیستم های رمزنگاری و سیستم های عمومی بلاکچین است. آنتونوپولوس با تحصیل در علوم رایانه و ارتباطات داده و سیستم های توزیع شده در دانشگاه کالج لندن ، تعدادی مقاله و کتاب در زمینه رمزنگاری را به چاپ رسانده است. در سال ۲۰۱۴ ، او کتاب بسیار تحسین شده ‘تسلط بیتکوین: باز کردن ارزهای رمزنگاری شده دیجیتال’ را منتشر کرد. در همان سال ، آنتونوپول مدت کوتاهی به عنوان مدیر ارشد امنیتی در Blockchain.info خدمت کرد. در سال ۲۰۱۸ ، او ‘Mastering Ethereum: Building Contracts Smart & Dapps’ را منتشر کرد. او همچنین میزبان پادکست ‘Let’s Talk Bitcoin’ است.

۲۰۱۹  آندریاس آنتونوپولوس:

به عنوان یکی از تأثیرگذارترین رهبران فکری در فضای بلاکچین ، از آنتونوپولوس غالباً خواسته می شود که در مورد تحولات مختلف در صنعت اظهار نظر کند. وی در مصاحبه با کوین تلگراف  در ماه ژوئن ، در مورد اجتناب ناپذیر بودن چرخه های رونق و انبوه در بازارهای رمزنگاری ، نقش اساسی در طراحی محصول در تأمین امنیت پذیرش و تأثیر اجتماعی تأمین مالی باز و بدون مجوز توسط شبکه های عمومی بلاکچین صحبت کرد.

در ماه اکتبر ، هنگامی که گوگل از دستیابی به موفقیت در محاسبات کوانتومی خبر داد ، آنتونوپولوس ترس از آسیب پذیری های بلاکچین در برابر چنین سیستم هایی را برطرف کرد و گفت کامپیوترهای کوانتومی محدود به حل طبقه خاصی از مشکلات هستند و هنوز قادر به شکستن رمزهای رمزنگاری عمومی نیستند. در انتهای سال ، آنتونوپولوس فاش کرد که شرکت نرم افزار مالی Inuit به دلیل استفاده و حمایت از ارزهای رمز پایه ، مانع از پرداخت او با کارت های اعتباری در فاکتورها شده است. وی سپس تصمیم گرفت سرویس های Intuit را به طور کلی رها کند.

آنچه برای سال ۲۰۲۰ انتظار داریم:

در آگوست سال ۲۰۱۹ ، آنتونوپولوس کتاب جدید خود با عنوان ‘Mastering Lightning Network’ را منتشر کرد که با همکاری نویسنده René Pickhardt و Lightning Labs مدیر ارشد فناوری Olaoluwa Osuntokun همراه بود. این کتاب شامل دو راه حل مقیاس بندی لایه بیتکوین و همچنین نحوه ساخت برنامه های کاربردی اجرا شده بر روی آن خواهد شد. این کتاب در حال پیشرفت با منبع باز نوشته شده و برای خواندن در GitHub در دسترس است. در طول سال ، ما انتظار داریم که آنتونوپولوس به صحبت های خود در سرتاسر جهان ادامه دهد ، و به افراد بیشتری درمورد فضایل فناوری بلاکچین آموزش دهد.

منبع : cointelegraph

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.