چانگ پنگ ژائو ملقب به CZ بنیانگذار باینانس

0 47

چانگ پنگ ژائو مشهور به رشد سریع در مقیاس یکی از بزرگترین صرافی های ارزهای دیجیتال دنیا

چانگ پنگ ژائو

سن : ۴۲ سال

محل تولد : جیانگ سو ، چین

رده : بنیانگذاران صرافی ها

دانشگاه : مک گیل

‘من احساس می کنم واقعاً خوش شانس هستم که فرصتی برای انجام کارهایی که می خواهیم انجام دهیم ، یعنی افزایش دسترسی به رمزنگاری ، افزایش آزادی پول برای مردم در سراسر جهان است. این چیزی است که من واقعاً در مورد انجام آن پر انرژی هستم. و من فقط احساس خوشبختی دارم که در موقعیتی هستم که بتوانم این کار را انجام دهم. ‘

چانگ پنگ ژائو

زندگینامه :

 چانگ پنگ ژائو Changpeng Zhao با نام مستعار  ‘CZباینانس را در جولای سال ۲۰۱۷ راه اندازی کرد و از آن زمان آن را به بزرگترین صرافی رمزنگاری شده در جهان برای سرمایه گذاران خرده فروشی تبدیل کرده است. از زمانی که او در حالی که مشغول تحصیل در مک گیل در مونترال بود و برگر می خورد زمان زیادی گذشته است. علاوه بر بنیانگذاری و مدیریت باینانس ، CZ  به خودی خود با یک توکن تجاری بنام ‘صندوق های امن’ در جامعه کریپتو مشهور است.

۲۰۱۹ چانگ پنگ ژائو:

در طول سال ، باینانس چندین خدمات مالی جدید برای مشتریان خود ارائه داد ، از جمله معاملات آتی ، معاملات حاشیه ای (مارجین) ، اعطای وام و سهام و … . این شرکت همچنین چندین پلتفرم فیات-رمزنگاری را در مناطق مختلف جهان از جمله ایالات متحده ، سنگاپور ، اوگاندا ، استرالیا و … راه اندازی کرد. آوریل شاهد راه اندازی اختصاصی بسته شرکت ، باینانس چین به همراه راه اندازی بخش بورس غیر متمرکز صرافی باینانس بود.

باینانس
باینانس

در زمان نوشتن این مقاله ، کد Binance Chain همچنان منبع بسته است. این شرکت یازده فروش موفقیت آمیز توکن را در Binance  Launchpad  آغاز کرد و در مجموع ۵۶ میلیون دلار جمع آوری کرد. موسسه خیریه باینانس بیش از ۳ میلیون دلار برای ابتکارات مختلف تأثیرگذاری اجتماعی جمع آوری کرد. در عین حال ، این شرکت موفق شده است به سرعت با تغییرات اقلیمی نظارتی سازگار شود.

آنچه برای سال ۲۰۲۰ از چانگ پنگ ژائو انتظار میرود:

ما با توجه به سابقه ی پیگیری بی وقفه در ساخت سریع محصولات جدید و گسترش خدمات از طریق مشارکتهای استراتژیک در سراسر جهان ، انتظار نداریم که سرعت باینانس در سال جدید کاهش داشته باشد. با این حال ، دنیا شروع به تغییر در هر جهتی می کند که بعضی از مناطق ممکن است با تاکتیک های نظارتی باینانس سازگار نباشند.

به عنوان مثال ، روابط ممتاز مبادله با چین می تواند به سرانجام برسد ، در حالی که این کشور در گذشته تبادل رسانه ها را هدف قرار داده بود. به نوعی ، رویکرد CZ برای ساخت باینانس به خطوط مختلف تجاری مختلف در سراسر جهان به آن انعطاف پذیری بی نظیری می بخشد که معدود مبادلات یا شرکت هایی در فضای رمزنگاری می توانند از آن استفاده کنند.

منبع : investopedia

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.