تایلر وینکلووس بنیان گذار جمینی کیست؟

0
کانال تلگرام معرفی جدیدترین ارزهای دیجیتال بروز

تایلر وینکلووس معروف به بنیانگذاری پروژه پیش ساز فیس بوک ، سرمایه گذاری در فضای بلاکچین / رمزارزها

سن : ۳۸ سال

بهترین سبد ارز دیجیتال

محل تولد : ساوتهمپتون ، ایالات متحده

محل زندگی : نیویورک ، ایالات متحده

رده : بنیانگذاران ، سرمایه گذاری

دانشگاه : هاروارد ، آکسفورد

وی گفت: ‘من فکر می کنم اگر در سال ۲۰۱۹ شرکتی  داشته باشید و یک ارز رمزنگاری یا برنامه ای برای ان نداشته باشید ،این یک نوع مدیریت دیوانه کننده است. و اگر اینطور نیست ، من مطمئن هستم که در حال تلاش برای بدست آوردن یکی هستید. ‘

زندگینامه:

تایلر وینکلووس یک کارآفرین و بنیانگذار مبادله ارز دیجیتال  و حضانت Gemini به همراه برادرش کامرون وینکلووس است. تایلر در دانشگاه هاروارد حضور یافت و در آنجا او و کامرون بستر رسانه های اجتماعی ConnectU را ایجاد کردند که بعداً ادعا می کنند توسط بنیانگذار فیس بوک مارک زاکربرگ به سرقت رفته است. تایلر در سال ۲۰۱۵ مدیریت سرمایه Winklevoss را تأسیس کرد ، که در چندین کلاس دارایی سرمایه گذاری می کند و بودجه را برای سرمایه گذاری ها فراهم می کند. تایلر همچنین یک قهرمان برجسته است که در هاروارد و آکسفورد و در بازی های المپیک ۲۰۰۸  شرکت کرده است.

۲۰۱۹  تایلر وینکلووس:

در ماه آوریل. دوقلوهای Winksvoss ، کارآفرین بیتکوین چارلی شرم را به دزدی ۵۰۰۰ بیتکوین از برادران برای تأمین بودجه شیوه زندگی اسراف Maseratis ، قایق ها و کالاهای دیگر متهم کرد. شرم این ادعاها را از سال ۲۰۱۲ انکار کرده بود. در ماه مه ، کتاب ‘میلیاردرهای بیتکوین: یک داستان واقعی از نبوغ ، خیانت و رستگاری’ توسط بن مزریچ منتشر شد ، که کتاب ‘میلیاردرهای تصادفی’ الهام بخش فیلم بود.این کتاب جزئیات سفر دوقلوهای Winklevoss در فضای رمزنگاری را نشان می دهد.

آنچه برای سال ۲۰۲۰ انتظار داریم:

بورس جمینی متعهد شده است که در محدوده سختگیرانه چارچوبهای نظارتی موجود و با تمرکز ویژه در جذب سرمایه گذاران نهادی به فضای کریپتو فعالیت کند. به همین ترتیب ، جمینی بارها با برنامه های آزمایشی و مشارکت های استراتژیک با انواع موسسات مالی سنتی و همچنین بازیگران مستقر در صنعت رمزنگاری درگیر می شوند. ما انتظار داریم برنامه ها و مشارکت های آزمایشی مشابه در ماه های آینده و همچنین سرمایه گذاری در زیرساخت های بلاکچین و توسعه پروتکل انجام شود.

منبع : cointelegraph

آموزش تحلیل تکنیکال صفر تا صد برای تمام گروهها
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.