همانطور که بازار رمز ارزها سقوط میکند ، پولکادات تاج پادشاهی را می گیرد

0

نوسانات بازار تحت کنترل جدی گرفته شده است ، زیرا بازار در منطقه خنثی بیشتر کاهش می یابد. (پولکادات تاج پادشاهی را می گیرد) میانگین متحرک ۷ روزه نمره بازار رمزنگاری (sentscore) برای ۱۰ سکه اصلی برای دومین هفته متوالی افت کرد ، از ۵.۸۱ که یک هفته پیش قرار داشت به ۵.۷۷ رسیده. (در طول هفت روز گذشته ، همانطور که در داده های ارائه شده توسط سرویس تجزیه و تحلیل بازار رمزنگاری  Omenics دیده می شود.)

best assets for 2022

نیمی از لیست ده سکه برتر قرمز و نیمی دیگر سبز هستند. در میان سبزها ،  پولکادات (DOT) تاج را می گیرد ، با افزایش ۶.۲ درصدی. رمزارز (LINK) در جایگاه دوم ۴.۵٪ افزایش یافته است. در پایین تر ، اتریوم (ETH) ، استلار (XLM)  و کاردانو (ADA) را می یابیم که امتیاز آنها به ترتیب ۱.۳٪ ، ۱٪ و ۰.۹٪ افزایش یافته است.

همانطور که شاهد سقوط بازار رمز ارزها هستیم ، پولکادات تاج پادشاهی را می گیرد. وضعیت در منطقه مثبت همچنان ثابت است ، از این نظر که چهار سکه – بیتکوین (BTC) ، اتر ، دات و آدا – دارای نمرات بالاتر از ۶ هستند ، در حالیکه بیتکوین در میان چهار سکه است که در هفته گذشته کاهش یافته است.

تغییر در میان ۱۰ سکه برتر:
تفسیر مقیاس sentscore:

  • – ۰ تا ۲.۵: بسیار منفی
  • – ۲ تا ۳.۹: منطقه تا حدودی منفی
  • – ۴ تا ۵.۹: منطقه خنثی
  • – ۶ تا ۷.۴۹: منطقه تا حدودی مثبت است
  • – ۷.۵ تا ۱۰: منطقه بسیار مثبت.

فقط با تمرکز بر روی ۲۴ ساعت گذشته ، شاهد رنگ کاملاً سبز هستیم. نمره هر سکه بین ۱٪  (BTCو LTC) و ۸٪  (XLM) افزایش یافت. چهار نامی که در بالا ذکر شد هنوز تنها مواردی هستند که در منطقه مثبت قرار دارند در حالیکه فقط دو سکه دارای امتیازات زیر ۵ هستند که اینها XRP و BNB هستند. به طور کلی ، میانگین امتیازات ۲۴ ساعته برای ۱۰ سکه برتر در مقایسه با ۵.۹۳ دوشنبه گذشته به ۵.۷۹ کاهش یافت.

منبع : cryptonews

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.