شرکت سرمایه گذاری پنترا : کمبود بیتکوین در بازار واقعی است و علت آن پی پال است

0 35

به گفته پنترا ، بحران عرضه بیتکوین می تواند تأثیر چشمگیری بر قیمت آن داشته باشد. ورود پی پال به بازار ارزهای رمزنگاری می تواند تأثیر چشمگیری بر قیمت بیتکوین داشته باشد.
در گزارشی که به تازگی منتشر شده است ، شرکت سرمایه گذاری رمزنگاری پنترا می گوید که کمبود بیتکوین در قلب افزایش قیمت اخیر است و بیشتر بیتکوین تازه استخراج شده توسط پی پال جمع می شود.

با استناد به داده های آی تی بیت ، پنترا ادعا می کند: “وقتی پی پال فعال شد ، حجم معاملات شروع به منفجر شدن کرد. افزایش حجم معاملات به این معنی است که در طی چهار هفته گذشته از فعال شدن درگاه خرید بیتکوین ، پی پال در حال حاضر تقریبا ۷۰٪ از عرضه جدید بیتکوین را خریداری کرده است. “

به گفته پنترا ، داده ها حاکی از آن است که پی پال و Cash App در حال خرید همه بیتکوین های تازه منتشر شده هستند.
سیاست پولی بیتکوین طوری برنامه ریزی شده است که به مرور زمان تورم زدا باشد. بیتکوین با پذیرش در مقیاس گسترده ، منجر به افزایش قیمت و کمبود عرضه می شود. پی پال اوایل این ماه خدمات خرید رمزنگاری خود را در ایالات متحده راه اندازی کرد و به مشتریان اجازه داد تا حداکثر ۲۰،۰۰۰ دلار در هفته ارز دیجیتال خرید کنند. این پلتفرم در اوایل سال ۲۰۲۱ در سطح جهانی راه اندازی می شود.

این پلتفرم پرداخت آنلاین دارای ۳۰۰ میلیون کاربر فعال است که همین امر دستیابی به ارز دیجیتال را به عنوان یک قدم بزرگ آسانتر از قبل می کند. پنترا می گوید اکنون خرید بیتکوین بسیار آسان تر از دوران آخرین بازار صعودی آن در سال ۲۰۱۷ است. علاوه بر پی پال ، خرده فروش های بیتکوین و سایر ارزهای دیجیتال اکنون شامل Cash App و Robinhood هم هستند.
پذیرش گسترده تر به این معنی است که این ارز دیجیتال احتمالاً به سطح بالاتری از قیمت میرسد. اگرچه بیتکوین در گذشته رفتار بسیار بی ثباتی نشان میداد ، اما یک دوره ثبات غیرمعمول طولانی را قبل از انفجار قیمت طی دو ماه گذشته تجربه کرده است.

نمودار قیمت بیتکوین توسط کوین تلگراف
نمودار قیمت بیتکوین توسط کوین تلگراف

منبع : cointelegraph

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.