آیا قیمت Dogecoin به ۱ دلار میرسد؟ سود ۱۶۰۰ درصدی در دو هفته

0

Dogecoin ممکن است برای رسیدن به ۱ دلار مسیری طولانی در پیش داشته باشد ، اما بازار سهام مایل به شک و تردید در قدرتWallstreetbets نیست. قیمت Dogecoin در روز گذشته ۸۰٪ افزایش یافته و حجم معاملات ان بیش از ۸۰۰٪ افزایش یافته است زیرا این آلتکوین با یک منبع تبلیغاتی جدیپ آشنا شده است.

best assets for 2022
نمودار شمعی DOGE / USD 1 روزه (Binance). منبع: Tradingview
نمودار شمعی DOGE / USD 1 روزه (Binance). منبع: Tradingview

قیمت Dogecoin  به یک دلار میرسد؟

داده های حاصل از بازارهای Cointelegraph ، CoinMarketCap و Tradingview نشان داد که یک تحول در اکوسیستم DOGE یک شبه در تاریخ ۲۷ ژانویه انجام شد. (با رسیدن قیمت دوج کوین به ۰.۰۱۳۸ دلار.)

در عرض چند ساعت در روز پنجشنبه ، این ارز قبل از تصحیح بیش از ۸۰٪ به قیمت لحظه ای خود اضافه کرد و در زمان نوشتن مقاله هنوز پشتیبانی ۱ سنت را در اختیار دارد.

این دستاوردها با افزایش مشابه علاقه در شبکه های اجتماعی همراه بود. (با فعالیت Twitter بیش از ۳۰۰٪). به نظر می رسد منبع همان گروه Reddit  است که باعث ایجاد یک بازار صعودی چشمگیر اما بسیار بحث برانگیز در قیمت سهام شرکت الکترونیکی مصرفی ایالات متحده GameStop  شد.

یک حساب که به عنوان مجری r / Wallstreetbets مطرح شده است:

“آیا دوج تا به حال به یک دلار رسیده بوده است؟”

متعاقباً ، هشتگهای # dogecoin و # dogecoininto1dollar در ایالات متحده روند رو به رشدی را آغاز کردند و به یک رویای دیرینه در بین سرمایه گذاران آلتکوین اشاره کردند.

BTC / USD ، DOGE / USD (آبی) ، GME $ (نارنجی). منبع: Tradingview
BTC / USD ، DOGE / USD (آبی) ، GME $ (نارنجی). منبع: Tradingview

قیمت Dogecoin مسیر GameStop را تکرار میکند

Dogecoin  در حال حاضر با GME $ مشترک است ، هر دو دارایی که طی هفته های اخیر توییت های تبلیغاتی مدیر عامل تسلا و ایلان ماسک ثروتمندترین فرد جهان را به خود دیده اند. همانطور که Cointelegraph  گزارش داد ، تایید زبان ماسک از DOGE برای تحریک اقدامات جدی قیمت کافی بود.

با وجود ارسال پست های اختصاصی توسط مجریان r / Wallstreetbets ، کاربران در Reddit سعی کردند نکاتی را برای سرمایه گذاری در آلتکوین ها مبتنی بر الگوهای رفتاری درج کنند.

در حالیکه ترس از عواقب ناشی از عملکرد GameStop افزایش می یابد ، در همین حال ، طرفداران ارزهای رمزپایه استدلال می کنند که کاربران Reddit با ترکیب نیروها و پشت سر گذاشتن نهادهای ناآماده ، به سادگی با قوانین سرمایه داری مبارزه می کنند.

منبع : cointelegraph

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.